اخبار بازی

Mass Effect 4 در وضعیتی آماده برای بازی کردن قرار دارد

Mass Effect 4 در وضعیتی آماده برای بازی کردن قرار دارد 4

ظاهرا یکی از مدیران BioWare Edmonton و Montreal، آقای Aaryn Flynn شروع به انجام بازی مس افکت 4 در جایی کرده است.

در تو*ییتر وی آمده است:

” با بازی کردن مس افکت 4 در مونترال زمان بسیار عالی و خوبی سپری شد. این بازی زیبا، تازه، سرگرم کننده و البته قابل تشخیص است “

و سپس یک لوگو از Bioware را در توییت می بینیم. نسخه بعدی از فرنچایز مس افکت توسط یک تیم سازنده که از سال 2009 با همکاری در ساخت نسخه دوم این بازی شروع به کار کرده اند، در استدیو مونترال BioWare ساخته می شود. هر چند کار طراحی محیط به طور کامل تمام شده است، ولی ما هنوز اطلاعات کمی از این بازی داریم.

ما می دانیم که فرمانده شپرد یک یا دو در این بازی نقش آفرینی نمی کند. موتور بازی فراست بایت 3 می باشد و کمی از مکانیک های گیم پلی بازی با عنوان Dragon Age: Inquisition مشترک است. این مطلب نشان می دهد که احتمالا بازی بیشتر به سمت RPG گرایش پیدا می کند و نقش شوتر در بازی کم رنگ تر می شود. احتمالا این مسئله دلیل خوبی برای BioWare است تا همیشه از این بازی به عنوان ” یک سبک جدید ” یاد کند.
هنوز معلوم نیست که این بازی در ادامه اتفاقات سه گانه قبلی است یا به حوادث قبل از آن و مسائل First Contact ( اولین جنگ نژاد های دیگر با انسان ها ) می پردازد ولی استدیو سازنده قول داده که به عناوین قبلی احترام بگذارد.
احتمالا تا پاییز 2014 و عرضه بازی عصر اژدها خبر زیادی از این بازی نمی شنویم.

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

5 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
  • بنظر من یکی از بهترین داستان ها در نسل 7 داستان بازی سه گانه مس افکت بود. تو نسل قبل که دیدیم چه گرافیک خوبی به ما دادند حالا فکر کنید با تکنولوجی نسل جدید چه میکنند

  • بهترین روند داستانی همراه با اکشن مناسب. واقعا سبکش فرق می کنه.
    باید بگم که تو مدت بازی تو داستانش غرق شده بودم ،سر بعضی از تصمیم ها می شد که 20 دقیقه فکر می کردم چی انتخاب کنم. واقعا عالی بود.
    راستی تو 4 اصلا shepherd رو فراموش کنن اصلا . ولی miranda حتما باشه :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: