اخبار بازی

بازی Minecraft Story Mode در Netflix منتشر شد

بازی Minecraft Story Mode در Netflix منتشر شد

وی جی مگ: چند ماه پیش بود که مشخص شد وضعیت مالی استودیو مناسب نیست و نهایتا با جدایی تعداد زیادی از اعضای این تیم شرایط برای پایان کار یکی از پرکارترین سازندگان بازی‌های ماجراجویی طی سال‌های اخیر فراهم شد.

به گزارش وی جی مگ، در شرایطی که دیگر خبری از نیست اما بازی‌های مختلف آنها همچنان به زندگی ادامه می‌دهند. امروز به صورت رسمی تایید شد که بازی Minecraft Story Mode در منتشر می‌شود که به عنوان یک سرویس استریم آنلاین فیلم و سریال شناخته می‌شود و معمولا خبری از بازی ویدئویی در آن نیست.

در حال حاضر سه قسمت ابتدایی بازی  در منتشر شده و تغییراتی در ساختار آن به وجود آمده تا برای مخاطب‌های این سرویس نیز قابل تجربه باشد. با توجه به توضیحات ارائه شده می‌توان نتیجه گرفت که حالا ساختار این بازی تنها در قالب چند انتخاب کلی دنبال می‌شود و مخاطب به نسبت انتخاب‌هایش می‌تواند ادامه جریان داستان را دنبال کند.

با توجه به جزئیات ثبت شده در صفحه رسمی  در انتظار می‌رود که باقی قسمت‌های این بازی در تاریخ 5 دسامبر منتشر شود. جالب است بدانید یکی از آخرین پروژه‌های در دست ساخت که فرایند تولید آن متوقف شد، بازی Stranger Things‌ بود که براساس سریالی با همین نام ساخته می‌شد که وظیفه تولید و انتشار آن را ‌ برعهده داشت.

محمد طالبیان

محمد طالبیان

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
Daniyal Bleszinski

حرکت خیلی جالبی :yes: :yes: :yes: