اخبار بازی

از دید کارشناس‌ها قسمت جدید Bioshock در سال 2020 عرضه می‌شود

از دید کارشناس‌ها قسمت جدید Bioshock در سال 2020 عرضه می‌شود

وی جی مگ: عنوان BioShock: Infinite آخرین بازی از مجموعه BioShock محسوب می‌شود که در سال 2013 عرضه شد و به واسطه کیفیت بالای خود مخصوصا در زمینه داستانی مورد توجه و تحسین فراوانی قرار گرفت. مدت‌هاست طرفداران این سری منتظر نسخه جدید هستند و اکنون یکی از کارشناس‌ها معتقد است قسمت جدید Bioshock در سال 2019 معرفی می‌شود.

به گزارش وی جی مگ، وبسایت GamesIndustry به تازگی چندین نفر از تحلیل‌گران را دور هم جمع کرده تا پیش‌بینی‌های خود را درباره سال 2019 به اشتراک بگذارند. در این میان مایکل پکتر اعتقاد دارد امسال نه تنها از بازی بعدی Rockstar رونمایی می‌شود بلکه همزمان قسمت جدید Bioshock در سال 2019 معرفی شده و هر دو بازی در سال 2020 عرضه می‌شوند. هم‌چنین پکتر در صحبت‌های خود اشاراتی به معرفی نسخه جدید Borderlands داشته است.

پیش از این شایعات فراوانی به گوش رسیده بود که نسخه‌ای حدید از Bioshock با اسم رمز Project Parkside در حال توسعه قرار دارد. این پروژه توسط استودیو Hanger 13 ساخته می‌شد. استودیویی به واسطه ساخت عنوان شکست خورده Mafia 3 شناخته می‌شود و چندی پیش بسیاری از اعضای آن اخراج شدند. در نتیجه در حال حاضر مشخص نیست Project Parkside به چه سرنوشتی مبتلا شده باشد.

در ماه نوامبر شنیده‌ها از ساخت بازی از سری Bioshock توسط استودیو Obsidian Entertainment حکایت داشتند که البته مشخص شد این گفته‌ها مربوط به بازی به تازگی معرفی شده The Outer Worlds هستند. اثری که به مانند تلفیقی از دو مجموعه Bioshock و Fallout است.

فرداد معبودی

فرداد معبودی

۱ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید