اخبار بازی

این هفته بازی‌های جدید Nintendo Switch معرفی می‌شود

این هفته بازی‌های جدید Nintendo Switch معرفی می‌شود

وی جی مگ: چند روز پیش از درز اطلاعاتی مبنی بر در دست ساخت بودن عناوین جدیدی برای کنسول Switch خبر دادیم. در حالی که در ماه ژانویه شاهد برگزاری رویداد Nintendo Direct از سوی این کمپانی نبودیم اما اطلاعات تازه‌ای فاش شده که از برگزاری این رویداد در 13 ژانویه خبر می‌دهند. در این صورت می‌توان انتظار داشت تعدادی از بازی‌های جدید Nintendo هم هفته جاری معرفی شوند.

به گزارش وی جی مگ، به گفته کاربر King Zell یکی از اینسایدرهای نینتندو که پیش از این جزئیات دقیقی از نسخه بازی The World Ends With You و هم‌چنین Pokemon Let’s Go و عناوین دیگری مانند Animal Crossing فاش کرده بود رویداد Nintendo Direct در روز چهارشنبه هفته جاری برابر با 13 ژانویه برگزار می‌شود. هم‌چنین اطلاعات منتشر شده بیان می‌دارد این Direct در ابعاد و مقیاس بزرگی برگزار می‌شود. با توجه به این که چند روز پیش به اطلاع‌تان رساندیم شرکت نینتندو احتمالا تا انتهای سال چند بازی جدید معرفی می‌کند رونمایی از بازی‌های جدید Nintendo در این رویداد در هفته جاری دور از انتظار نخواهد بود.

در چند وقت اخیر شایعات فراوانی پیرامون معرفی کالکشن id Prime Trilogy برای شنیده می‌شود و شاید در این رویداد خبری از آن منتشر شود. انتشار اخباری پیرامون نسخه بازی Pikmin 3 و Super Mario Maker 2 در کنار رونمایی کامل از بازی Pokemon Gen 8 از جمله مواردی هستند که طرفداران دوست دارند شاهد به وقوع پیوستن برخی از آن‌ها در این رویداد باشند. به اشتراک گذاشتن اخباری درباره بازی Fire Emblem: Three Houses که قرار است در بهار منتشر شود و هم‌چنین عنوان Animal Crossing از دیگر محتویات مورد انتظار است.