اخبار بازی

کنسول Nintendo Switch در ژاپن دو برابر PS4 فروش داشته

کنسول Nintendo Switch در ژاپن دو برابر PS4 فروش داشته

وی جی مگ: کنسول Switch در ژاپن برای مدت طولانی است که صدر جدول پرفروش‌ترین سخت‌افزارهای بازار را به خود اختصاص داده و آخرین گزارش از Media Create که به هفته گذشته تعلق دارد نشان می‌دهد که این پلتفرم موفق شده در خانه طی سال گذشته فروشی معادل دو برابر PS4 را تجربه کند.

به گزارش وی جی مگ، طبق اطلاعات رسمی کنسول Switch در ژاپن طی سال اخیر میلادی 3,534,165 دستگاه فروش داشته و این در حالی است که مجموع فروش PS4 و PS4 Pro در این منطقه به 1,726,031 دستگاه رسیده. با توجه به این آمار می‌توان اعلام کرد که کنسول Switch در ژاپن دو برابر PS4 طی سال 2018 میلادی فروش داشته.

این در حالی است که سال 2018 از دید تعداد بازی عرضه شده برای Switch بازه زمانی ایده‌آلی در نظر گرفته نمی‌شود. در مقابل اما PS4 به جز انحصاری‌های قدرتمند، میزبان بازی Monster Hunter World نیز بود که در ژاپن طرفداران بسیاری دارد.

حالا طبق آخرین آمار موجود از زمان عرضه کنسول Nintendo Switch در ژاپن، پلتفرم نینتندو به مجموع فروش 7 میلیون نسخه دست پیدا کرده و فاصله اندکی با PS4 دارد که طی سال‌های اخیر به مجموع فروش 7.7 میلیون دستگاه رسیده.

محمد طالبیان

محمد طالبیان

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
Soroush

انتظار می‌رفت همچین چیزی باشه کلا تو ژاپن کنسول‌های دستی خیلی خیلی محبوب تر هستن اونم فکر کنم بخاطر این باشه که کمتر تو خونه هستن تا بیرون?