اخبار بازی

منتظر ادامه بازی Octopath Traveler باشید

منتظر ادامه بازی Octopath Traveler باشید

وی جی مگ: ساخت و توسعه ادامه Octopath Traveler با توجه به موفقیتی که این اثر به دست آورد اصلا دور از انتظار نبوده و سازندگان این یعنی شرکت Enix دنباله آن را در نظر دارند.

به گزارش وی جی مگ، تومویا آسانو از شرکت  Enix که هدایت تیم توسعه  را برعهده داشته در گفتگو با مجله  تایید کرد صحبت در خصوص تولید دنباله مذکور آغاز شده است. البته آسانو مایل نبود تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به اشتراک بگذارد. «صحبت‌ها در ارتباط با ساخت ادامه شروع شده اما هم‌اکنون نمی‌توانیم چندان در رابطه با آن اظهارنظر کنیم.»

در ادامه آسانو مجددا تاکید کرد هیچ گونه بسته الحاقی برای  عرضه نخواهد شد. پیش از این Square Enix این مسئله را مورد تایید قرار داده بود با این توضیح که انتشار یافته، یک محصول کامل بوده و نیازی به بسته الحاقی و محتویات بیشتر ندارد. البته نحوه‌ای که آسانو در این رابطه توضیح داد احتمال تغییر این تصمیم را در آینده مطرح می‌کند. «از زمان آغاز فرایند تولید، ما تصمیم گرفتیم هیچ گونه بسته الحاقی برای خود عرضه نکنیم. بنابراین در حال حاضر هیچ گونه برنامه‌ای برای آن‌ها نداریم.» اشاره به عبارت “در حال حاضر”، احتمال انتشار DLC در آینده را زنده نگه می‌دارد. در هر صورت   به صورت انحصاری برای Nintendo Switch است.