شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > تنها 25 درصد دارندگان Nintendo Switch اپلیکیشن آنلاین را دانلود کرده‌اند
25 درصد دارندگان Nintendo Switch
اخبار بازی

تنها 25 درصد دارندگان Nintendo Switch اپلیکیشن آنلاین را دانلود کرده‌اند

وی جی مگ: حدود یک سال است که اپلیکیشن Nintendo Switch Online در دسترس است و رشد سریع در عملکرد آن باعث شد تا تعداد زیادی از کاربران، این اپلیکیشن را دانلود کنند یعنی 25 در صد از دارندگان کنسول Nintendo Switch این اپلیکیشن را دریافت کرده‌اند.

به گزارش وی جی مگ، گزارشی از Sensor Tower منتشر شده که اعلام می‌کند سرویس آنلاین Nintendo Switch در طی هفته قبل، رشد 76 درصدی داشته است که 70 هزار بار این اپلیکیشن از تاریخ 10 سپتامبر دانلود شده است. تا تاریخ 17 سپتامبر نیز تعداد دانلود این اپلیکیشن به 123 هزار بار رسیده است. ایالات متحده آمریکا اعلام کرده است که در زمان انتشار 51 هزار بار این اپلیکیشن دانلود شده است و این آمار در کشور ژاپن 23 هزار بار است.

در ماه جولای کل آمار دانلود این اپلیکیشن 240 هزار بار بوده است. اپلیکیشن Nintendo Switch Online این امکان را به کاربر می‌دهد تا به چت صوتی و سایر امکانات دسترسی پیدا کنند مانند انتخاب بازی‌هایی مثل Splatoon 2، Mario Kart 8 Deluxe و Mario Tennis Aces. به هر حال تعداد دانلود این اپلیکیشن، تعداد مخاطبین آن را مشخص نمی‌کند.

امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات