اخبار بازی

با بازی PS4 محبوب بازیساز‌های سونی آشنا شوید

با بازی PS4 محبوب بازیساز‌های سونی آشنا شوید

وی جی مگ: روز گذشته مصادف با پنجمین سالگرد کنسول PS4 است. به همین مناسب شرکت سونی به سراغ چهره‌ها و توسعه‌دهندگان مطرح‌ خود رفته تا نظر آن‌ها را در خصوص بازی‌های مورد علاقه‌شان روی این کنسول جویا شود. در ادامه با عناوین PS4 محبوب بازیساز‌های سونی آشنا خواهید شد.

به گزارش وی جی مگ، از جمله چهره‌های حاضر در این رویداد می‌توان به شوهی یوشیدا و شان لیدن از مدیران سونی و هم‌چنین توسعه‌دهندگان استودیو‌های فرست پارتی نظیر نیل دراکمن، کوری بارلوگ، هرمن هالست و مواردی دیگر اشاره کرد. PlayStation Blog مجموعا از 23 شخص در مورد سه بازی مورد علاقه‌شان روی کنسول PS4 در مدت زمان پنج سالی که از انتشار آن می‌گذرد سوال کرد.

همان‌طور که می‌توانید حدس بزنید عناوینی هم‌چون Uncharted 4، Horizon Zero Dawn و Shadow of the Colossus در اکثر لیست عناوین PS4 محبوب بازیساز‌های سونی به چشم می‌خوردند. با این حال ساخته موفق و شاهکار استودیو سانتا مونیکا یعنی بیش از هر عنوان دیگر در میان لیست توسعه‌دهندگان سونی قرار گرفت. از میان 23 نفری که نظرات خود را اعلام کردند در میان 13 مورد آن‌ها دیده می‌شود. Spider-Man و  هم از دیگر موارد اشاره شده بودند.

بازی‌های مورد علاقه شما از هنگام عرضه کنسول PS4 تاکنون چه عناوینی هستند ؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

فرداد معبودی

فرداد معبودی

3 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
میثم قربانی

سلام
GOW
Uncharted
Horizon
TLOU
GT
Nioh
Infamous
MGS4 😥

محمد

سلام
1- بلادبورن
2- لست آف آس
3- خدای جنگ
4- آنچارتد
5- هورایزن
6- اسپایدر من

یوسف

سلام لیست بازی های مورد علاقه من اینان: ۱-رد دد.۲-گاد اف وار ۳-کل سری انچارتد نیتن ۴-انچارتد لست لگسی ۵-ویچر ۶-لست اف اس ۷-هیتمن ۸-اسپایدر من ۹-۲گانه مترو ۱۰-اساسین اتزیو کالکشن این تاپ تن من از بهترین بازی های ps4 بود