شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > به‌روزرسانی 6.02 کنسول PS4 منتشر شد
به‌روزرسانی 6.02 کنسول PS4 منتشر شد
اخبار بازی

به‌روزرسانی 6.02 کنسول PS4 منتشر شد

وی جی مگ: چندی پیش بالاخره سونی نسبت به مشکلات اخیر PS4 و پیامی که باعث می‌شد این دستگاه دچار مشکل شود واکنش نشان داد و اعلام کرده بود که با یک آپدیت این مسئله را برطرف می‌کند. دقایقی پیش اما گزارش شد که به‌روزرسانی 6.02 کنسول PS4 منتشر شده که به صورت اختصاصی تمرکز خود را روی مسئله اخیر پتلفرم سونی قرار داده.

به گزارش وی جی مگ، هرچند سونی راه حلی را برای برطرف کردن مشکل مورد نظر ارائه کرده بود اما بالاخره به‌روزرسانی 6.02 کنسول PS4 منتشر شد تا این مسئله به صورت کلی برطرف شود. به‌روزرسانی که حجم آنچنان زیادی ندارد و البته در توضیحات آن گفته شده بهبود عملکرد فنی دستگاه اصلی‌ترین تمرکز آن است.

سونی به صورت مستقیم به مشکل اخیر PS4 اشاره نکرده اما توضیحات آنها طی روزهای گذشته نشان می‌دهد که به‌روزرسانی 6.02 کنسول PS4 با همین موضوع در دسترس قرار گرفته. این به‌روزرسانی با حجمی معادل 447 مگابایت از امروز در دسترس قرار می‌گیرد. اگر در حال حاضر این به‌روزرسانی در دسترس قرار نگرفته کافیست چند ساعتی تا انتشار رسمی آن صبر کنید.

به‌روزرسانی 6.02 کنسول PS4 منتشر شد
5 (100%) 3 votes

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات