اخبار بازی

مرخصی برای تجربه Red Dead Redemption 2 در روز انتشار

مرخصی برای تجربه Red Dead Redemption 2 در روز انتشار

وی جی مگ: به دنبال عرضه هر عنوان موفقی معیارها و فاکتورهای مختلفی برای تعیین میزان موفقیت آن وجود دارد. فروش بازی در روز اول انتشار، تعداد کاربران همزمان در استیم و مواردی دیگر. اما اکنون که سرانجام شاهکار جدید Rockstar انتشار یافته چنان‌چه سری به رسانه‌های اجتماعی بزنید با تعداد فراوانی درخواست مرخصی برای تجربه Red Dead Redemption 2 آن هم به بهانه‌های مختلف هم‌چون مریضی مواجه خواهید شد.

به گزارش وی جی مگ، به لطف آمار منتشر شده توسط موسسه تحلیلی اجتماعی Fizziology، به دنبال انتشار Red Dead Redemption 2، افراد بیشتر از هر بازی دیگری که در چند وقت اخیر منتشر شده در فضای مجازی در حال صحبت برای مرخصی گرفتن از کار و شغل خود هستند. مرخصی گرفتن پس از عرضه یک بازی جدید امری است که به وفور اتفاق می‌افتد. برخی از اشخاص کارهای شخصی را بهانه مرخصی خود عنوان می‌کنند و برخی نیز به سادگی تضاهر به مریضی و سرماخوردگی می‌کنند. واضح است که انتظار برای Red Dead Redemption 2 نیز سیستم ایمنی بسیاری از افراد را تضعیف کرده است!

موسسه Fizziology در گزارش خود اظهار کرد صحبت برای مرخصی برای تجربه Red Dead Redemption 2 میزان 1.5 برابر بیشتر از Call of Duty: Black Ops 4 صورت گرفته است. هم‌چنین این مورد سه برابر بیشتر از God of War یا Spider-Man و هم‌چنین دوازده برابر بیشتر از Shadow of the Tomb Raider بوده. با این حال مشخص نیست چه میزان از افرادی که در این باره صحبت می‌کنند ایده‌های خود را عملی می‌کنند اما این موضوع با فروش بازی ارتباط مستقیم خواهد داشت.

باید اشاره کرد 85 درصد از این مکالمات در فضاهای مجازی هم‌چون توییتر به افراد مذکر 18 الی 35 ساله مرتبط می‌شود و این آمار از بررسی و تحلیل بیش از 800 هزار توییت مرتبط با Red Dead صورت گرفته است. Fizziology در انتها اضافه کرد در هر ساعت در توییتر به طور متوسط 14 هزار بار به ساخته Rockstar Games اشاره می‌شود.

مرخصی برای تجربه Red Dead Redemption 2 در روز انتشار
5 (100%) 3 vote[s]

۸ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید