اخبار بازی

به‌روزرسانی Red Dead Online منتشر شد

به‌روزرسانی Red Dead Online منتشر شد

وی جی مگ: بالاخره بعد از انتظاری طولانی به‌روزرسانی Online منتشر شد و قابلیت‌ها و محتواهای جدیدی در اختیار گیمرهایی قرار گرفت که مشغول تجربه بخش Redemption 2 هستند. شاید مهم‌ترین تغییر ایجاد شده در این به‌روزرسانی راحت شدن کسب تجربه و پول در ساخته Rockstar s باشد.

به گزارش وی جی مگ، از این هفته حالت‌های جدیدی به گیم‌پلی Online اضافه می‌شود که از جمله آنها می‌توان به Target Race اشاره کرد؛ مسابقه تیراندازی که روی اسب انجام می‌شود. دیگر مد جدید بازی رقابت ماهی‌گیری است و از سویی سه حالت Showdown جدید نیز با نام‌های Up in Smoke، Spoils of War و Plunder به‌زودی در اختیار گیمرها قرار می‌گیرد.

از جمله دیگر تغییرات صورت گرفته در به‌روزرسانی Online می‌توان به اضافه شدن اسلحه و لباس‌های متنوع اشاره کرد. این در حالی است که قدرت رادار گیمر برای پیدا کردن گیمرها در فواصل طولانی کاهش پیدا کرده. در نهایت باید به این نکته اشاره کرد که سیستم بانتی بازی نیز دستخوش تغییراتی شده و حالا با بالا رفتن جایزه ممکن است تعداد زیادی NPC جایزه‌بگیر تصمیم به شکار گیمر بگیرند.

بازی Redemption 2 در حال حاضر برای و موجود است و هرچند به‌روزرسانی Red Dead Online برای آن منتشر شده اما همچنان این بخش به صورت بتا کار خود را دنبال می‌کند و فعلا خبری از نسخه نهایی آن نیست.