شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > حضور هزار صداگذار در Red Dead Redemption 2
حضور هزار صداگذار در Red Dead Redemption 2
اخبار بازی

حضور هزار صداگذار در Red Dead Redemption 2

وی جی مگ: هزار صداگذار در Red Dead Redemption 2 شخصیت‌های این بازی را ایفای نقش کرده و به آن‌ها جان بخشیدند. عنوان مورد انتظار Rockstar که می‌توان انتظار داشت به زودی پروسه تولید آن به اتمام رسیده و تا حدود سه هفته دیگر عرضه می‌شود سطح جدیدی از دنیای واقع‌گرایانه را تعریف کرده است.

به گزارش وی جی مگ، تاکنون در موقعیت‌های متعدد شنیده بودیم که بازی‌های مختلف از دنیاهای داینامیک برخوردار بوده و لبریز از NPCها هستند که زندگی خود را در جهان بازی می‌گذرانند. به عبارت دیگر زندگی‌کردن، نفس کشیدن و وجود جهانی واقع‌گرایانه به بخشی از بازی‌های امروزی تبدیل شده با این حال صداگذاری‌های متنوع و مختلف در آن‌ها چندان دیده نشده است. امری که به نظر می‌رسد Red Dead Redemption 2 می‌خواهد چند سطح آن را ارتقا بدهد.

در همین راستا شرکت Rockstar Games از هزار صداگذار در Red Dead Redemption 2 به منظور صداگذاری و جان بخشیدن به شخصیت‌های مذکر و مونث استفاده کرده است. هر کدام از این کاراکترها، شخصیت‌پردازی متمایز و حالت مخصوص به خود را دارند و به همین دلیل بوده که این تعداد صداگذار بااستعداد در بازی مورد استفاده قرار گرفته است. مورد انتظارترین اثر سال در تاریخ 26 اکتبر 2018 (4 آبان 97) برای PS4 و Xbox One عرضه می‌شود.

حضور هزار صداگذار در Red Dead Redemption 2
5 (100%) 2 vote[s]

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات