اخبار بازی

اطلاعاتی از محیط‌ها و شهرهای بازی Red Dead Redemption 2

اطلاعاتی از محیط‌ها و شهرهای بازی Red Dead Redemption 2

وی جی مگ: تقریبا یک ماه دیگر به عرضه بازی مورد انتظار Red Dead Redemption 2 باقی مانده است. با این حال شرکت Rockstar Games هم‌چنان از ارائه اطلاعات گسترده خودداری می‌کند تا عطش هواداران و گیمرها به نهایت خود برسد. دو هفته گذشته بود که جزئیات و تصاویری درباره شخصیت‌های این بازی به اشتراک گذاشته شد و اکنون Rockstar اطلاعاتی از محیط‌ها و شهرهای بازی Red Dead Redemption 2 منتشر کرده است.

به گزارش وی جی مگ، در ابتدا به معرفی Valentine پرداخته شد. شهری آشفته و سرکش که در سرزمین‌های New Hanover واقع است. این شهر میزبان انواع مختلفی از مزایده‌های مربوط به حیوانات بوده و در نتیجه جمعیت آن توسط دامداران خشن، معامله‌گران و کابوی‌ها تشکیل شده است. شهر بعدی Annesburg نام داشته که محل آن در Roanoke Ridge شهرستان New Hanover ایجاد شده است. این شهر عمدتا به واسطه معدن‌های خود شناخته می‌شود در حالی که وضعیت کارگران و حقوق دریافتی آن‌ها بسیار وخیم است. وضعیت این شهر آن را به یکی از ناراحت‌کننده‌ترین مکان‌هایی تبدیل می‌کند که پلیر در Red Dead Redemption 2 با آن برخورد می‌کند.

از دیگر محیط‌ها و شهرهای بازی Red Dead Redemption 2 باید به Saint Denis اشاره کرد. Saint Denis شهر بزرگی واقع در Bayou NWA در منطقه باتلاقی Lemoyne بوده و مکان پر ازدحامی برای تجارت، افراد اجتماعی، تاجران و بازرگانان به شمار می‌رود. البته در میان جمعیت آن به دزدان و گداها نیز برخورد خواهید کرد. این مکان هم‌چنین خانه‌ای برای Rhodes به شمار می‌رود. در حالی که به نظر می‌رسد این شهر یک مکان عادی باشد اما از فساد همه‌گیری رنج می‌برد. پلیرها هم‌چنین می‌توانند منطقه‌ای باتلاقی به نام Lagras را در Leymone را پیدا نمایند.

Mount Hagen هم شهری برفی بوده و اصلی‌ترین راه برای حرکت در محدوده کوهستانی غرب به شمار می‌رود. Strawberry شهری در حال رشد واقع در Big Valley of West Elizabeth بوده که و شهردار آن به جای راضی کردن شهروندان خود، بیشتر به فکر جذب توریست و خشنود ساختن آن‌ها است. عنوان Red Dead Redemption 2 در تاریخ 26 اکتبر 2018 (4 آبان 97) برای دو کنسول PS4 و XBOX ONE انتشار می‌یابد.