اخبار بازی

بی‌خبری صداگذار Red Dead Redemption 2 از ساخت این بازی

بی‌خبری صداگذار Red Dead Redemption 2 از ساخت این بازی

وی جی مگ: کمپانی  یکی از پنهان‌کارترین استودیوهای بازیسازی صنعت ویدئوگیم محسوب می‌شود چرا که تا زمانی که به معرفی پروژه در دست ساخت‌شان اقدام نکنند هیچ‌کس نمی‌تواند بفهمد آن‌ها در حال کار روی چه چیزی هستند. اکنون جالب است بدانید همین موضوع برای صداگذار Red Dead Redemption 2 هم صدق می‌کند.

به گزارش وی جی مگ، در مصاحبه با وبسایت یوروگیمر یکی از صداگذاران بازی یعنی گابریل اسویلر که نقش خاویر اسکوئلا را به تصویر می‌کشد از تجربه کار روی ساخته وسترن Open World شرکت صحبت کرد. اسلویر اظهار کرد که در ابتدا نمی‌دانست مشغول کار روی چه پروژه‌ای است زیرا کمپانی  به آن‌ها نمی‌گفت که قضیه از چه قرار است. صداگذار ادامه داد که او از سال 2013 برای کار به این اثر اضافه شد و با این که در ابتدا نمی‌دانست این اثر چه بازی است اما طولی نکشید که متوجه شد این عنوان نام دارد.

«در ابتدا نمی‌دانستم که نقش چه کاراکتری را بازی می‌کنم. من چند ماه را همین طور کار کردم. در ادامه با توجه به نوع زبان و لباس‌ها متوجه شدیم که بازی به فضای وسترن ارتباط دارد. لزوما نیازی نیست یک نابغه باشید تا متوجه شوید اثر وسترن که Rockstar Games توسعه می‌دهد چه عنوانی است. این شرکت کار فوق‌العاده‌ای انجام می‌دهد که موارد را از همه مخفی نگه دارد. حتی زمانی که متوجه شوید اجازه ندارید به دوست‌دختر یا هیچ‌کس دیگری حرفی درباره پروژه‌شان بزنید. این وضعیت برای 5 سال نیز ادامه داشت.»