اخبار بازی

اطلاعاتی جدید از بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

اطلاعاتی جدید از بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

وی جی مگ: عنوان  اولین اثر از استودیو Respawn محسوب می‌شود که پس از عرضه بازی 2 در سال 2016 انتشار می‌یابد. با این حال این اثر بتل رویال تنها بازی نیست که قرار است توسط استودیو مذکور در سال جاری منتشر شود و برنامه‌ریزی آن‌ها از عرضه بازی برای تعطیلات انتهای سال 2019 خبر می‌دهد.

به گزارش وی جی مگ، با توجه به این که کمپانی Respawn در حال حاضر روی چندین پروژه مشغول کار است برای بسیاری این سوال مطرح شده که اعضای این استودیو چگونه تقسیم‌بندی شده‌اند. مک‌کی مک‌کندلیش کارگردان طراحی این استودیو در گفتگو با VG24/7 توضیحاتی در خصوص این موضوع ارائه کرد و گفت تیمی که در حال ساخت بازی  هستند کاملا متشکل از اعضای جدیدی بوده که در استودیو برای تولید پروژه Star Wars استخدام شدند. مک‌کندلیش ادامه داد کمتر از ده نفر اعضای تیم سازنده به تیم جدید ملحق شدند و سایر اعضای روی پروژه‌ای کار کردند که اکنون  نام دارد.

توضیحات کارگردان طراحی استودیو این گونه ادامه پیدا کرد که تولید و ساخت بازی  با استخدام استیگ آسموسن آغاز شد و سپس آسموسن که تجربه کار روی God of War را دارد شروع به ساختن تیم خودش کرد. به گفته مک‌کندلیش تیم سازنده Titanfall تنها در ابتدا برای شکل‌گیری استودیو به تیم دوم کمک کردند وگرنه دخالتی در ساخت پروژه آن‌ها ندارند.

از وی جی مگ به اشتراک بگذارید :))