اخبار بازی

شایعه: تاریخ انتشار بازی Diablo 3 برای Nintendo Switch‌ لو رفت

تاریخ انتشار بازی Diablo 3 برای Nintendo Switch

وی جی مگ: Nintendo به یکی از محبوب‌ترین ‌ها تبدیل شده به طوری که شرکت‌هایی مانند Blizzard و Bethesda از این حمایت می‌کنند و بازی‌های خود را برای این پورت می کنند و یا در لیست پروژه‌های جدید خود، نیز وجود دارد. چند وقت پیش Blizzard اعلام کرد که بازی Diablo 3 را برای این پورت می‌کند.

به گزارش وی جی مگ: نام نسخه پورت شده این بازی Diablo 3 Eternal Collection است. Blizzard قبلا اعلام کرده بود که این بازی در 21 دسامبر یا قبل از آن منتشر خواهد شد. حال لیستی منتشر شده که به نظر می‌رسد بازی در تاریخ 2 نوامبر برای متشر می‌شود.

به گفته وب‌سایت Reddit این بازی هم‌زمان با رویداد BlizzCon 2018 منتشر خواهد شد که روش خوبی برای عرضه این بازی است. این تاریخ با تاریخی که یکی از خرده‌فروش‌ها اعلام کرده یکسان نیست که اعلام کرده در تاریخ 21 دسامبر این بازی به فروش می‌رسد. به هر حال باید منتظر بمانیم تا Blizzard خبر رسمی در مورد تاریخ انتشار این بازی را منتشر کند.

بازی Diablo 3 در سال 2012 برای پلتفرم PC منتشر شد و بعدا نسخه‌های PS3، PS4، Xbox و Xbo آن ساخته شد و حالا نوبت به نسخه Nintendo رسیده که محتوهای آن کامل است.