اخبار بازی

تایید عرضه بازی SMITE برای Nintendo Switch

تایید عرضه بازی SMITE برای Nintendo Switch

وی جی مگ: سرانجام پس از شایعات و اخبار مختلف سرانجام عرضه بازی SMITE برای Nintendo Switch توسط استودیو Hi-Rez مورد تایید قرار گرفت.

به گزارش وی جی مگ، عرضه بازی SMITE برای Nintendo Switch در جریان DreamHack Atlanta اعلام شد. نسخه تست بتا خصوصی بازی SMITE از تاریخ 24 ژانویه 2019 (4 بهمن 97) در دسترس قرار می‌گیرد. پلیرها می‌توانند با خرید SMITE Founder’s Pack در فروشگاه Nintendo eShop در نسخه تست بتا شرکت کنند. با خرید این بسته پلیر می‌تواند به تمامی شخصیت‌های قابل بازی فعلی و آن‌هایی که در ادامه افزوده خواهند شد، 400 Gem، آیتم Dashing Deceiver Loki و Dragon Empress Scylla دسترسی پیدا کند.

بسته Founder’s Pack از روز 16 نوامبر برای پیش‌خرید در دسترس قرار می‌گیرد. هم‌چنین اضافه شدن قابلیت Cross Play هم برای بازی SMITE در سال 2019 مورد تایید قرار گرفت. پلیرها می‌توانند تمامی پیشرفت‌های خود را روی سه پلتفرم Xbox One، PC و Nintendo Switch دنبال کنند. لازم به ذکر است در حالی که این بازی سوم شخص MOBA برای کنسول PS4 هم در دسترس قرار دارد اما تاکنون به اضافه شدن قابلیت Cross Play به نسخه کنسول نسل هشتمی سونی اشاره‌ای نشده است.

عنوان SMITE قرار است دومین بازی MOBA دستی هیبریدی باشد که پس از بازی Arena of Valor برای Nintendo Switch عرضه می‌شود. بازی‌های رایگان تاکنون عملکرد بسیار قدرتمندی را از خود روی پلتفرم‌های نینتندو نشان داده‌اند.