اخبار بازی

موجودی باندل‌های PS4 و Spider-Man در آمریکا به پایان رسید

موجودی باندل‌های PS4 و Spider-Man در آمریکا به پایان رسید

وی جی مگ: پیش از این در دفعات مکرر از اتمام موجودی باندل‌های و Spider-Man در مناطق مختلف خبر داده بودیم. با این حال اکنون گروه NPD از تمام شدن این باندل در خرده‌فروشی‌های مختلف آمریکا گزارش داده است.

به گزارش وی جی مگ، مت پیسکاتلا تحلیل‌گر گروه NPD اظهار کرد به آسانی موجودی باندل‌های و که توسط سونی به خرده‌فروشی‌های مختلف اختصاص داده می‌شود فروخته می‌شوند. پیسکاتلا این باندل را جذاب ترسناک خطاب کرده چرا که با خرید این باندل می‌توانید به یک دستگاه کنسول Slim با حافظه ا ترابایت و یک نسخه از دسترسی پیدا می‌کنید در حالی که قیمت آن تنها 200 دلار است. این ارزان‌ترین باندلی است که کنسول PS4 در دوران عمر خود داشته است.

این تحلیل‌گر در ادامه گفت هیچ‌کس حتی سونی چنین سطحی از موفقیت را برای این باندل تصور نکرد. تمامی موجودی‌های این باندل در همه خرده‌فروشی‌ها به اتمام می‌رسند و به سختی می‌توان از آن نسخه‌ای پیدا کرد. از طرفی دیگر اطلاعاتی مشابه از خرده‌فروشی‌ها بیان داشته از هنگامی که باندل در دسترس قرار گرفته است تعداد واحد بیشتری از کنسول به نسبت چند ماه اخیر فروخته شده است. ساخته موفق به صورت انحصاری برای کنسول ی سونی در دسترس بوده و باید دید کمبود موجودی آن در هنگام بلک فرایدی چگونه جبران خواهد شد.