اخبار بازی

فروش Switch در آمریکا از 10 میلیون دستگاه گذشت

فروش Switch در آمریکا از 10 میلیون دستگاه گذشت

وی جی مگ: گزارش پیش از این از کنسول Nintendo به عنوان پرفروش‌ترین کنسول ماه دسامبر و هم‌جنین سال 2018 در آمریکا خبر داده بود. با این حال اکنون مشخص شد فروش در آمریکا از 10 میلیون دستگاه عبور کرده است. بدین ترتیب کنسول هیبریدی نینتندو نقطه‌عطف جدیدی را پشت سر خود قرار داده است.

به گزارش وی جی مگ، دنیل احمد یکی از تحلیل‌گران صنعت بازی در توییتر اعلام کرد که فروش در آمریکا از 10 میلیون دستگاه گذشته است. میزان دقیق فروش Nintendo Switch در آمریکا به رقم 10.5 میلیون واحد اشاره دارد. برای مقایسه و ‌هم‌چنین نمایش بزرگی آمار ثبت شده توسط می‌توانیم به کنسول WiiU اشاره کنیم که در تمام مدت زمان طول عمر خود 13.5 میلیون واحد فروخته بود.

نکته دیگری که گزارش منتشر شده بیان می‌دارد بدین شرح است فروش در مدت زمان 22 ماهی که از انتشار آن می‌گذرد از فروش و در بازه زمانی مشابه پس از عرضه آن‌ها بیشتر بوده است. در بازه زمانی مشابه یعنی 22 ماه پس از عرضه، فروش به میزان 22 درصد از کنسول و به میزان 34 درصد از کنسول بیشتر بوده است. این مسئله بیانگر آن است که Nintendo حداقل فقط در آمریکا می‌تواند به پرفروش‌ترین کنسول نسل تبدیل شود.