اخبار بازی

امکان شروع دوباره ساخت Tekken X Street Fighter وجود دارد

امکان شروع دوباره ساخت Tekken X Street Fighter وجود دارد

وی جی مگ: کاتسوهیرو هارادا تهیه کننده مجموعه بازی Tekken به تازگی برخی سوالات طرفداران این مجموعه را پاسخ داده و در میان آنها اشاره‌ای به امکان شروع دوباره ساخت Tekken X Street Fighter نیز داشته.

به گزارش وی جی مگ، هارادا در جریان یک استریم زنده توضیح داده که امکان شروع دوباره ساخت Tekken X Street Fighter وجود دارد و این بازی کنسل نشده اما فرایند ساخت آن فعلا متوقف شده و تاکنون چیزی حدود 30 درصد از آن دنبال شده.

در این میان برخی کاربرها از شرایط پورت بازی Tekken 7 برای Nintendo Switch پرسیده‌اند و هارادا همچون مدیران Bandai Namco به این موضوع اشاره کرده که اگر طرفداران چنین درخواستی داشته باشند در آینده به آن توجه می‌شود.

در حال حاضر فصل دوم Tekken 7 شروع شده و شش شخصیت جدید از جمله Negan از مجموعه The Walking Dead در این اثر مبارزه‌ای حاضر شده‌اند و هارادا درباره شرایط فصل سوم این توضیح را ارائه کرده که این موضوع تنها به فروش خوب Season Pass 2 بازی ارتباط دارد.

جالب است بدانید که بازی Tekken X Street Fighter اولین‌بار در سال 2010 و همزمان با Street Fighter X Tekken معرفی شد اما در شرایطی که بازی Capcom نسل گذشته منتشر شد، فعلا خبری از نسخه Bandai Namco برای این همکاری مشترک نیست.