شما اینجا هستید: وی جی مگ > نمایشگاه ها > TGA 2019 > بهترینهای 2019 مشخص شدند، The Game Awards 2019
TGA 2019 اخبار بازی

بهترینهای 2019 مشخص شدند، The Game Awards 2019

The Game Awards 2019

شب گذشته یا بهتر بگوییم ساعتهای ابتدایی بامداد امروز مراسم سالانه The Game Awards برگزار شد. بهترینهای 2019 مشخص شدند، و  The Game Awards 2019 بهترینهای دنیای بازیهای ویدئویی را در سال 2019 به دنیا نشان داد.

این مراسم مثل سالهای گذشته توسط مجری معروف و شناخته شده دنیای بازی ها یعنی جف کیلی اجرا شد. حضور افراد سرشناس در این مراسم از جمله فیل اسپنسر و رجی (رئیس اجرایی سابق نینتندو) و بازی سازان بزرگ همانند کوجیما و میازاکی و نمایشهای جذابی از بازی های جدید، این نمایش سالانه را بسیار لذت بخش و جذاب تر نیز کرد.

در ادامه با نامزدها و برندگان در هر بخش آشنا شوید.

 

The Game Awards 2019 winners

برندگان هر بخش قرمز رنگ نشان داده شده اند.


Game of the Year

Control

Death Stranding

Resident Evil 2

Sekiro: Shadows Die Twice

Super Smash Bros. Ultimate

The Outer Worlds


Best Community Support

Apex Legends

Destiny 2 

Final Fantasy XIV

Fortnite

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege


Best Score/Music 

Cadence of Hyrule

Death Stranding 

Devil May Cry 5

Kingdom Hearts III

Sayonara Wild Hearts


Best Narrative

A Plague Tale: Innocence

Control

Death Stranding

Disco Elysium 

The Outer Worlds


Best Fighting Game

Dead or Alive 6 — Team Ninja/Koei Tecmo

Jump Force — Spike Chunsoft/Bandai Namco

Mortal Kombat 11 — NetherRealm/Warner Bros. Interactive Entertainment

Samurai Shodown — SNK Corporation/Athlon Games

Super Smash Bros. Ultimate — Bandai Namco/Sora Ltd./Nintendo


Best Audio Design 

Call of Duty: Modern Warfare

Control

Death Stranding

Gears 5

Resident Evil 2

Sekiro: Shadows Die Twice


Best Strategy Game

Age of Wonders: Planetfall

Anno 1800

Fire Emblem: Three Houses 

Total War: Three Kingdoms

Tropico 6

Wargroove


Content Creator of the Year

Jack “Courage” Dunlop

Benjamin “Dr. Lupo” Lupo

Soleil “Ewok” Wheeler

David “Grefg” Martínez

Michael “Shroud” Grzesiek 


Best Art Direction 

Control

Death Stranding

Gris

Sayonara Wild Hearts

Sekiro: Shadows Die Twice

The Legend of Zelda: Link’s Awakening


Best Action Game

Apex Legends — Respawn Entertainment/Electronic Arts

Astral Chain — Platinum Games/Nintendo

Call of Duty: Modern Warfare — Infinity Ward/Activision

Devil May Cry 5 — Capcom

Gears 5 — The Coalition/Xbox Game Studios

Metro Exodus — 4A Games/Deep Silver


Games for Impact

Concrete Genie — Pixelopus/Sony Interactive Entertainment

Gris — Nomada Studio/Devolver Digital

Kind Words — Popcannibal

Life Is Strange 2 — Dontnod/Square Enix

Sea of Solitude — Jo-Mei Games/Electronic Arts


Best Family Game

Luigi’s Mansion 3

Ring Fit Adventure

Super Mario Maker 2

Super Smash Bros. Ultimate

Yoshi’s Crafted World


Best Sports/Racing Game

Crash Team Racing Nitro-Fueled — Beenox/Activision

Dirt Rally 2.0 — Codemasters

eFootball Pro Evolution Soccer 2020 — PES Productions/Konami

F1 2019 — Codemasters

FIFA 20 — EA Sports


Best Mobile Game

Call of Duty: Mobile — TiMi Studios/Activision

Grindstone — Capybara Games

Sayonara Wild Hearts — Simogo/Annapurna Interactive

Sky: Children of Light — Thatgamecompany

What the Golf? — Tribland


Best Multiplayer Game

Apex Legends — Respawn Entertainment/Electronic Arts

Borderlands 3 — Gearbox/2K Games

Call of Duty: Modern Warfare — Infinity Ward/Activision

Tetris 99 — Arika/Nintendo

Tom Clancy’s The Division 2 — Massive Entertainment/Ubisoft


Best Ongoing Game

Apex Legends

Destiny 2

Final Fantasy XIV

Fortnite

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege


Best VR/AR Game

Asgard’s Wrath — Sanzaru Games/Oculus Studios

Blood & Truth — SIE London Studio/Sony Interactive Entertainment

Beat Saber — Beat Games

No Man’s Sky — Hello Games

Trover Saves the Universe — Squanch Games


Best Performance

Ashly Burch as Parvati Holcomb — The Outer Worlds

Courtney Hope as Jesse Faden — Control

Laura Bailey as Kait Diaz — Gears 5

Mads Mikkelsen as Cliff — Death Stranding

Matthew Porretta as Dr. Casper Darling — Control

Norman Reedus as Sam Porter Bridges — Death Stranding


Player’s Voice 

Death Stranding

Fire Emblem: Three Houses 

Star Wars Jedi: Fallen Order

Super Smash Bros. Ultimate


Fresh Indie Game 

ZA/UM for Disco Elysium

Nomada Studio for Gris

DeadToast Entertainment for My Friend Pedro

Mobius Digital for Outer Wilds

MegaCrit for Slay the Spire

House House for Untitled Goose Game


Best Role Playing Game

Disco Elysium — ZA/UM

Final Fantasy XIV — Square Enix

Kingdom Hearts III — Square Enix

Monster Hunter World: Iceborne — Capcom

The Outer Worlds — Obsidian Entertainment/Private Division


Best Independent Game

Baba Is You — Hempuli

Disco Elysium — ZA/UM

Katana Zero — Askiisoft/Devolver Digital

Outer Wilds — Mobius Digital/Annapurna Interactive

Untitled Goose Game — House House/Panic


Best Game Direction

Control

Death Stranding 

Resident Evil 2

Sekiro: Shadows Die Twice

Outer Wilds


Best Action/Adventure Game

Borderlands 3 — Gearbox/2K Games

Control — Remedy Entertainment/505 Games

Death Stranding — Kojima Productions/Sony Interactive Entertainment

Resident Evil 2 — Capcom

The Legend of Zelda: Link’s Awakening — Grezzo/Nintendo

Sekiro: Shadows Die Twice — FromSoftware/Activision

Esports Awards


Best Esports Game

Counter-Strike: Global Offensive

Dota 2

Fortnite

League of Legends 

Overwatch


Best Esports Coach

Eric “adreN” Hoag (Team Liquid, Counter-Strike: Global Offensive)

Nu-ri “Cain” Jang (Team Liquid, League of Legends)

Fabian “GrabbZ” Lohmann (G2 Esports, League of Legends)

Kim “Kkoma” Jeong-gyun (SK Telecom T1, League of Legends)

Titouan “Sockshka” Merloz (OG, Dota 2)

Danny “Zonic” Sørensen (Astralis, Counter-Strike: Global Offensive)


Best Esports Event

2019 League of Legends World Championship

2019 Overwatch League Grand Finals

EVO 2019

Fortnite World Cup

IEM Katowice 2019

The International 2019


Best Esports Host

Alex “Goldenboy” Mendez

Alex “Machine” Richardson

Duan “Candice” Yu-Shuang

Eefje “Sjokz” Depoortere

Paul “Redeye” Chaloner


Best Esports Team

Astralis (Counter-Strike: Global Offensive)

G2 Esports (League of Legends)

OG (Dota 2)

San Francisco Shock (Overwatch League)

Team Liquid (Counter-Strike: Global Offensive)


Best Esports Player

Kyle “Bugha” Giersdorf 

Lee “Faker” Sang-hyeok

Luka “Perkz” Perkovic

Oleksandr “S1mple” Kostyliev

Jay “Sinatraa” Won

0
به اشتراک بگذارید

۶ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید