شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > فروش بازی The Walking Dead: The Final Season متوقف شد
فروش بازی The Walking Dead: The Final Season
اخبار بازی

فروش بازی The Walking Dead: The Final Season متوقف شد

وی جی مگ: هفته پیش خبر ناخوشایندی منتشر شد که فهمیدیم استودیو Telltale Games بیشتر کارمندان خود را اخراج کرده است و به‌ زودی تعطیل می‌شود ولی تصمیم داشتند تا فصل آخر بازی The Walking Dead را به اتمام برسانند. به تازگی متوجه شدیم که فروش بازی The Walking Dead The Final Season متوقف شده است.

به گزارش وی جی مگ، به تازگی فروش نسخه دیجیتالی بازی برای همه پلتفرم‌ها متوقف شده است. این بازی از PlayStation Store، Xbox Games Store، Steam و GOG حذف شده‌است. در متنی به ویژه در متن GOG در صفحه بازی نوشته شده که این کمپانی درخواست کرده تا فروش این بازی به صورت موقت، متوقف شود که دلیل اصلی حذف این بازی از فروشگاه‌های آنلاین است.

بزرگترین فروشگاه آنلاین که هنوز Season Pass بازی در آن در دسترس است، Nintendo Switch eShop است. به هر حال فروش آن برای بیشتر پلتفرم‌ها متوقف شده است و انتظار می‌رود که به زود فروش آن در Nintendo Switch eShop نیز متوقف شود.

دو قسمت 3 و 4 از فصل پایانی بازی The Walking Dead مانده که به گفته توسعه‌دهندگان، این دو قسمت ساخته می‌شود ولی هیچ قولی در این مورد نداده‌اند و هنوز معلوم نیست که این دو قسمت ساخته می‌شود یا خیر.

فروش بازی The Walking Dead: The Final Season متوقف شد
5 (100%) 2 votes

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات