اخبار بازی

معرفی نسخه فیزیکی The Walking Dead: The Final Season

معرفی نسخه فیزیکی The Walking Dead: The Final Season

وی جی مگ: نسخه فیزیکی The Walking Dead: The Final Season توسط  معرفی شد. به‌علاوه تاریخ انتشار قسمت چهارم فصل آخر هم اعلام گردید تا دیگر چیزی به انتهای سفر شخصیت کلمنتاین باقی نمانده باشد.

به گزارش وی جی مگ،  ماه گذشته به دنبال عرضه قسمت سوم بازی : The Final Season، در منو داخل بازی به تاریخ 26 مارچ برای انتشار قسمت چهارم بازی اشاره شده بود. در آن زمان صحت این تاریخ مورد تایید کمپانی سازنده قرار نگرفت. اکنون به گفته Skybound Games قسمت چهارم فصل آخر بازی مذکور در همان تاریخ یعنی 26 آپریل 2019 (6 فروردین 98) برای پلتفرم‌های Xbox One، Nintendo Switch، PS4 و PC عرضه می‌شود. استودیو سازنده که بخشی از آن را اعضای سابق استودیو تشکیل می‌دهند در حال کار بوده تا قسمت چهارم و نهایی را عرضه کرده و بدین ترتیب داستان کلمنتاین را به اتمام برسانند.

علاوه‌بر اعلام تاریخ انتشار قسمت چهارم، نسخه فیزیکی : The Final Season توسط کمپانی  معرفی شد که همزمان با عرضه قسمت آخر برای تمامی پلتفرم‌های بازی منتشر می‌شود. این نسخه در تمامی خرده‌فروشی‌ها و فروشگاه‌های بزرگ در دسترس قرار گرفته و قابل تهیه خواهد بود.  هم‌چنین اعلام کرد این شرکت ماه آینده در رویداد PAX East که در بوستون برگزار می‌شود حضور به عمل خواهد آورد.

از وی جی مگ به اشتراک بگذارید :))