شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > معرفی پرفروش‌ترین بازی‌های واقعیت مجازی PS VR
معرفی پرفروش‌ترین بازی‌های واقعیت مجازی PS VR
اخبار بازی

معرفی پرفروش‌ترین بازی‌های واقعیت مجازی PS VR

وی جی مگ: پرفروش‌ترین بازی‌های واقعیت مجازی PS VR معرفی شدند. فروش بازی‌ها همواره یکی از معیارهای اساسی برای سنجش میزان موفقیت عناوین مختلف به شمار می‌رود. در حالی که بسیاری از مخاطبین به امتیازات متاکریتیک توجه می‌کنند ناشران و توسعه‌دهندگان به آماری برجای مانده از عملکرد تجاری محصول خود توجه می‌کنند.

به گزارش وی جی مگ، مت پیسکاتلا تحلیل‌گر صنعت ویدئو گیم از گروه NPD پرفروش‌ترین بازی‌های واقعیت مجازی PS VR در بازار آمریکا را معرفی کرد که شامل 5 اثر می‌شود. هم‌چنین مشخص کرد رتبه‌بندی صورت گرفته براساس میزان فروش بازی‌های Playstation VR به دلار انجام شده و شامل میزان فروش هر دو نسخه فیزیکی و دیجیتالی می‌شود.

  1. Farpoint
  2. Worlds VR
  3. Batman: Arkham VR
  4. The Elder Scrolls V: Skryim
  5. Driveclub VR

باید اشاره کرد بازی‌هایی که در این لیست معرفی و رتبه‌بندی شدند عناوینی هستند که برای تجربه آن‌ها حتما به PS VR نیازمند بوده و برای مثال بازی هم‌چون Resident Evil 7 در این لیست جایی نداشته است. نکته قابل توجه بدین شرح است سه عنوان از پنج بازی حاضر در این لیست توسط خود شرکت سونی منتشر شده‌اند.

معرفی پرفروش‌ترین بازی‌های واقعیت مجازی PS VR
5 (100%) 1 vote[s]

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات