اخبار بازی

کمپانی THQ Nordic استودیو سازنده Kingdom Come را خریداری کرد

کمپانی THQ Nordic استودیو سازنده Kingdom Come را خریداری کرد

وی جی مگ: در آستانه رسیدن به اولین سالگرد عرضه بازی Kingdom Come: Deliverance اعلام شد کمپانی  استودیو سازنده Kingdom Come یعنی  را خریداری کرده است.

به گزارش وی جی مگ، با انتشار بیانیه رسمی مشخص شد کمپانی  با مبلغ 33.2 میلیون یورو توسط کمپانی Koch Media که خود زیرمجموعه محسوب می‌شود خریداری شده است. طبق این قرارداد حقوق تمامی بازی‌هایی که توسط استودیو نام‌برده تولید شده از این پس در اختیار  خواهد بود. با این حال خریداری کردن این استودیو چندان جای تعجب ندارد زیرا بازی Kingdom Come: Deliverance توسط شرکت Deep Sliver که دیگر زیرمجموعه Koch Media و به شمار می‌آید انتشار یافته بود. مدیر عامل کمپانی Koch Medai هم در این بیانه اظهار کرد همکاری صورت گرفته برای انتشار بازی سبب شد تا تصمیم بر خریداری کردن استودیو سازنده Kingdom Come گرفته شود.

مدیر استودیو  هم پیوستن به کمپانی THQ Nordic را نقطه‌عطفی مهم و بزرگ برای استودیو نامید. هم‌چنین مشخص شد فروش بازی Kingdom Come: Deliverance از مجموع دو میلیون نسخه عبور کرده است. این میزان فروش روی هر سه پلتفرم بازی یعنی ، PS4 و صورت گرفته است. هم‌چنین 500 هزار بسته الحاقی نیز برای بازی به فروش رفته است.