اخبار بازی

فعلا خبری از ساخت بازی Titanfall 3 نیست

فعلا خبری از ساخت بازی Titanfall 3 نیست

وی جی مگ: به دنبال معرفی و عرضه بازی Apex Legends که درون دنیای  جریان دارد سازندگان آن در استودیو اعلام کردند فعلا خبری از ساخت بازی 3 نیست.

به گزارش وی جی مگ، مک‌کی مک‌کندلیش کارگردان طراحی استودیو نام‌برده در صحبت با وبسایت VG247 توضیح داد «بازی عنوانی است که هم‌اکنون توسط تیم سازنده توسعه می‌یابد. اکنون تیم دیگری وجود ندارد که بخواهد نسخه جدید را بسازد.» بنابراین اگر این تیم تنها مشغول تولید  باشد به این زودی‌ها خبری از ساخت بازی Titanfall 3 نخواهد بود. با این حال مک‌کندلیش اضافه کرد «جهان ادامه دارد. بازی جدید ما هم درون دنیای جریان دارد و این بدین معنی نیست که در آینده نسخه جدیدی از این بازی ساخته نخواهد شد.»

درو مک‌کوی تهیه‌کننده ارشد Resoawn هم در گفتگو با وبسایت EuroGamer توضیح داد که چرا تا زمان عرضه بازی  از آن رونمایی نکرده بودند. «بسیاری از مخاطبین معتقد هستند بازی‌های بتل رویال زیادی در بازار وجود دارند یا این ژانر یک سرگرمی زودتر بوده که به‌زودی تب و تاب آن فروکش خواهد کرد. تمام دنیا فکر می‌کرد ما در حال توسعه بازی 3 هستیم در حالی این گونه نیست. اثری است که اکنون در حال تولید آن هستیم.»