شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > رکوردشکنی TGS 2018 از نظر بازدیدکننده
رکوردشکنی TGS 2018 از نظر بازدیدکننده
اخبار بازی

رکوردشکنی TGS 2018 از نظر بازدیدکننده

وی جی مگ: رویداد Tokyo Game Show در سال‌های اخیر دوباره احیا شده و این موضوع برای سال 2018 نیز ادامه پیدا کرد. به طوری که اتحادیه تامین‌کننده سرگرمی‌های کامیپوتری (CESA) اعلام کرد Tokyo Game Show 2018 تقرببا 300 هزار بازدیدکننده داشته است. این موضوع از رکوردشکنی TGS 2018 از نظر بازدیدکننده خبر می‌دهد.

به گزارش وی جی مگ، آمار دقیق اعلام شده بیان می‌دارد 298,690 نفر در مراسم Tokyo Game Show سال جاری حضور به عمل آوردند که در نوع خود برای این نمایشگاه رکورد محسوب می‌شود و تضاد آشکاری را در مقایسه با سال قبل نشان می‌دهد. به طوری که تعداد بازدیدکننده‌های سال قبل از رویداد TGS 2016 نیز کمتر بود. در حالی که بسیاری از عناوینی که در این رویداد به نمایش در می‌آیند مورد علاقه بازار غرب نیستند با این حال نمایش عناوینی هم‌چون Devil May Cry 5 و Resident Evil 2 به همراه Death Stranding باعث شد تا توجهات بسیاری به TGS 2018 معطوف شود.

امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات