اخبار بازی

Ubisoft: با به تاخیر انداختن Watch Dogs می خواهیم نسل بعد را به نفع خود تمام کنیم

Gameemag---Watch-Dogs-Chance

عنوان Watch Dogs تا بهار سال 2014 به تعویق افتاد و باعث شد شرکت یوبی سافت مجموعه ای از اظهارات خود را در مورد این موضوع به اشتراک بگذارد. همچنین خرده فروشان مجبور شدند باندل های این بازی برای کنسول PS4 را مجددا ارزیابی کنند. با وجود این واکنش، یوبی سافت بیانیه ای مبنی بر این که این تاخیر فقط یک نوسان گذرا و کوتاه مدت است، صادر کرده است.

چندی پیش طی یک گزارش اعلام شد که عناوین Watch Dogs و The Crew به تعویق افتاده است. از زمانی که در عرضه این دو عنوان تاخیر ایجاد شده است، سهام شرکت یوبی سافت 32% کاهش یافته است. با توجه به این موضوع خرده فروشان Amazon و GameStop جهت اطمینان مشتریانی که PS4 را با پاندل عنوان Watch Dogs پیش خرید کرده بودند، در یک بیانیه گفتند:

واحد های ما بسیار امن هستند، هرچند که خریداران مجبور به انتخاب یک عنوان دیگر شدند تا بتوانند یک عنوان دیگر را با عنوان Watch Dogs جایگزین کنند.

یوبی سافت در بیانیه ای خطاب به IGN، گفت:

هدف ما از این تاخیر بزرگ این است که بتوانیم نسل آینده را به نفع خود تمام کنیم. ما تصمیم بسیار دشواری گرفتیم و می خواهیم به طور کامل قابلیت های جدیدی را خلق کنیم، که این موضوع بر عملکرد کوتاه مدت ما تاثیر گذار خواهد بود. اما ما اطمینان داریم که در دراز مدت می توانیم آنها را به اثبات برسانیم. این تصمیم گیری باعث رضایت طرفداران وسهامداران ما خواهد شد. ما در حال ایجاد فرانچایزی هستیم که به ستون چندساله ی عملکرد مالی شرکت یوبی سافت تبدیل می شود.
این تاخیر باعث پرخاشگری برخی از بازیبازان به صورت آنلاین شده است، و بسیاری از آنها تهدید کرده اند که پیش خرید کنسول PS4 خود را لغو خواهند کرد.

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت