اخبار بازی

تاخیر در اکران فیلم جدید Doom

تاخیر در اکران فیلم جدید Doom

وی جی مگ: براساس اطلاعات منتشر شده اکران فیلم جدید Doom با تاخیر مواجه شد. کمپانی Universal که پیش از این هم ساخت فیلمی با اقتباس از Doom را برعهده داشت در حال کار روی نسخه‌ای جدید از آن بوده و اکنون به گفته منابع، اکران فیلم عقب افتاده تا دنیای جهنم موجود درون Doom همانند بازی‌های آن به نمایش گذاشته شود.

به گزارش وی جی مگ، به نقل از Dread Central استودیو فیلم‌سازی Universal برای مدتی است مشغول تولید فیلم جدید Doom بوده است. فیلمی که قرار است مستقیم به صورت DVD انتشار پیدا کند و خبری از اکران آن در سینماها نخواهد بود. Tony Giglio کارگردانی آن را برعهده داشته و Amy Manson که سابقه ایفای نقش در سریال Once Upon a Time را دارد در این فیلم نقش اصلی را برعهده دارد.

با این حال به نظر می‌رسد وقفه‌ای در انتشار فیلم به وجود آمده. چرا که تیم سازنده قصد دارد به جهنم ساخته شده کیفیت بیشتری بخشیده و آن را بهتر کند. به منظور مطابقت داشتن با بازی عرضه شده در سال 2016 و خشونت به تصویر کشیده شده در آن، تیم سازنده تصمیم گرفته تا اکران فیلم جدید Doom را به تاخیر بیندازد و با استفاده از افکت‌ها و جلوه‌های بصری، دنیای جهنم Doom را با خشونت و فضاسازی بهتری به نمایش بگذارند.