اخبار بازی

تعداد مخاطب‌های Warhammer: Vermintide 2 از دو میلیون نفر گذشت

تعداد مخاطب‌های Warhammer: Vermintide 2 از دو میلیون نفر گذشت

وی جی مگ: استودیو سوئئی رسما اعلام کرده که ساخته آنها تمام انتظارات موجود را برآورده کرده و در حال حاضر تعداد مخاطب‌های  از دو میلیون نفر گذشته. رقمی که برای اثری با این ابعاد به عنوان یک دستاورد قابل توجه شناخته می‌شود.

به گزارش وی جی مگ، این اثر اول شخص و Co op در مارچ سال گذشته ابتدا برای منتشر شد و بعد از مدتی در اختیار دارندگان Xbox One و نیز قرار گرفت. مارتین والاند مدیرعامل در این زمینه با انتشار بیانیه‌ای توضیح داده که « با گذشتن تعداد مخاطب‌های Warhammer: Vermintide 2 از دو میلیون نفر آنها حالا در نظر دارند تا سال 2019 را نیز با انتشار محتوای بیشتر برای ساخته خود ادامه دهند.»

سازندگان بازی به طرفداران این عنوان اعلام کرده‌اند که نگاه ویژه‌ای به تاریخ 8 مارچ داشته باشند. تاریخی که در آن بازی  یک ساله می‌شود و احتمالا باید منتظر معرفی محتوای بیشتر برای آن باشیم.

محمد طالبیان

محمد طالبیان

2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
امیراحسان

فکر کنم دلیل افزایش اخیرش تخفیف کرسیمس تو استیم باشه چون بازی پایه خیلی تخفیف خفنی داشت و هرکس با ته مانده پولش هم میتونست بازیو بخره و به نظرم سودش رو داره از فروش dlc ها میکنه و این دنیای وارهمر هم فن تعصبی کم نداره انصافا و تو خیلی از نقد ها ، خیلی به فضای دوستانه و کوآپی که توی بازی وجود داره اشاره شده که نشون میده board game باز ها زیادن تو بازی و به خاطر همین جماعت انبوه فن وارهمر بود که حتی توتال وار هم حاضر شد کل اصالت تاریخی که تو فرانچایزش… Read more »

میثم قربانی

کاملا باهات موافقم. فن تعصبی زیاد داره و خودش باعث فروش میشه.