اخبار بازی

Watch Dogs تا بهار 2014 به تعویق افتاد

gameemag

یک خبر بد برای طرفداران عنوان Watch Dogs، شرکت Ubisoft امروز اعلام کرد که عنوان Watch Dogs تا بهار 2014 به تعویق افتاد.
در یک بیانیه تیم سازنده ی عنوان سگ های دیده بان گفت:

این تاخیر شامل تمام نسخه ها می شود. ما از همان آغاز ساخت این عنوان قصد داشتیم این بازی را طوری بسازیم که چیزی همانند یک بازی نسل بعدی را برای گیمرها ارائه دهد. با این حال ما با دشواری و سختی تصمیم به تاخیر این عنوان گرفته ایم.

ما می دانیم که ممکن است بسیاری از شما از شنیدن این خبر متعجب شوید. اما ما در کنار این تاخیر تلاش های بسیاری می کنیم، ما نمی خواهیم که این عنوان از کیفیت پایینی برخوردار باشد. ما با نزدیک شدن تاریخ انتشار عنوان Watch Dogs قصد داشتیم تا قبل از تکمیل شدن این بازی آخرین تلاش های خود را برای بهتر شدن این عنوان انجام دهیم. اما مشخص شد که ما برای کار بر روی این عنوان به وقت بیشتری نیاز داریم تا تمام جزییات را به خوبی بررسی کنیم. به هر حال ما می توانیم تجربه ای به یاد ماندنی و استثنایی را ارائه دهیم.
ما می خواهیم از این که این فرصت را به ما داده اید از همه ی شما تشکر کنیم. قدردانی شما بسیار لذت بخش است و ما به این قدردانی ها پاسخ خواهیم داد، در حوادث و کنفرانس های مطبوعاتی با ما همراه باشید. شور و اشتیاق شما همان چیزی است که مارا به سوی هدفمان هدایت می کند.
ما نمی توانیم صبر کنیم تا شما را در بهار 2014 در شیکاگو ببینیم. مطمئن هستیم همان قدر که ما کار بر روی این عنوان را دوست داریم شما هم این عنوان را دوست خواهید داشت.

نیما هاشمی

نیما هاشمی

5 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
  • وااااااای….اقا ما تسلیم شدیم….پناه میبرم بهgta…..تف تو روubisoftوwatch dogsش….ازubisoftزده شدم….فقطr star…..حق با شما بود….ubisoftشرکت مضضضضضضخخخخخخرررررففففففیییییه :reallypissed: :reallypissed:

    • یوبی سافت شرکت مزخرفیه ؟! برای اینکه یکی دو ماه به تاخیر انداخته ؟! انگار یادتون رفته GTA5 چقدر تاخیر خورد :laugh: و چقدر مردم رو تو انتظار گذاشت .
      یوبی سافت رو به خاطر بازی های قدیمی و خاطراتی که باهاشون دارم همیشه ستایش میکنم ، بازی های چون شاهزاده ایرانی ، کلی باهاشون خاطره داریم .