NewsWeek اخبار بازی

Newsweek 26 – دی 1401

با مهمترین اتفاقات و اخبار هفته گذشته دنیای ویدئو گیم در Newsweek 26 همراه شما هستیم. در آیتم نیوزویک مهمترین اخباری که در یک هفته گذشته در دنیای ویدئو گیم مخابره شده اند را برای شما به صورت خلاصه و تیتروار لیست کرده ایم تا چیزی را از دست ندهید. 


 Newsweek این هفته را  می‌توانید هم به صورت تصویری هم به صورت نوشتاری را مشاهده کنید. همراه وی جی مگ باشید با Newsweek 26.

 

بازی جذاب و اکشن Sifu در ماه مارچ سال 2023 بالاخره به پلتفرم‌های استیم و Xbox خواهد آمد. سازنده بازی استدیوی Sloclap همزمان با تایید این خبر اعلام کرد که مود Arenas هم برای این نسخه‌ها در دسترس خواهد بود.

Newsweek 26

همزمان با 25 ساله شدن فرنچایز Gran Turismo، خالق این سری و همچنین رئیس استدیوی سازنده بازی یعنی Polyphony Digital، آقای Kazunori Yamauchi طی یک پست در PlayStationBlog خبر از فروش 90 میلیون نسخه‌ای این فرنچایز از ابتدای انتشارش در سال 1997 تابحال خبر داد.

 باز هم از Microsoft برای خرید اکتیویژن شکایت شد! اما اینبار این شکایت توسط 10 گیمر و در شهر سن فرانسیسکو انجام شده است. آنها بر این باورند که مایکروسافت با خرید Activision Blizzard به قدرت و کنترل بیش از حدی در صنعت گیم دست خواهد یافت و تا حد بالایی توانایی کنترل قیمت ها و حتی فرصت‌های شغلی این صعنت را در دست خواهد گرفت.

Final Fantasy 7 Remake و برخی عناوین دیگر شاید هرگز برای Xbox منتشر نشوند! در ادامه دعوای‌های سونی و مایکروسافت بر سر تصاحب اکتیویژن، و بیانیه‌های پی در پی سونی در مورد انحصار طلبی مایکروسافت، حالا شرکت مایکروسافت در جدیدترین بیانیه‌ای که در همین مورد برای سازمان بازار و رقابت انگلستان (CMA) منتشر کرده است، اعلام کرد که خود شرکت سونی هم مدت زیادیست که دست به کار مشابهی زده است.

طبق اعلام مایکروسافت، سونی به عمد با امضاء برخی قراردادها با ناشران بزرگ صنعت گیم، از آنها خواسته تا از انتشار بازی خود برروی پلتفرم‌های Xbox خودداری کنند. برخی از این بازی‌ها شامل عناوین Final Fantasy7 Remake، FF16 و حتی Silent Hill 2 هستند.

 نسخه کنسل شده از عنوان Rayman 4 که ابتدا در اوایل دهه 2000 میلادی قرار بود توسط Ubisoft و Phoenix Studio ساخته شود، حالا در فضای اینترنت لیک شد. این ورژن شامل ادیتور و سورس کد بازی است و حالا طرفداران و علاقه‌مندان خواهند توانست تا این نسخه هرگز عرضه نشده از بازی را دستکاری کرده و به گشتوگذار در آن بپردازند.

 قابلیت نیو گیم پلاس به زودی به God of War Ragnarok اضافه خواهد شد. در New Game Plus شما قادر خواهید بود تا آیتم‌ها و مواردی که بار اول بعد از اتمام بازی بدست آورده‌اید را همزمان با شروع دوباره بازی از ابتدا همراه خود داشته باشید. طبق اعلام Santa Monica این مود اوایل سال 2023 و در بهار، در دسترس پلیرها قرار خواهد گرفت.

Newsweek 26

Final Fantasy 7 Remake حالا با شمشیر معروف buster sword کلاود، قابل بازی است! یکی از طرفداران بازی که با نام SuperLouis64 شناخته می‌شود و در ساخت کنترلرهای عجیب و غریب تبحر خاصی دارد، حالا موفق به ساخت این کنترلر عجیب شده است. این شمشیر با دو نسخه PC و PS5 بازی سازگار است.


مشاهده در یوتیوب

نماشا کنید

آپارات

تحریریه وی جی مگ

تحریریه وی جی مگ

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

5 × 2 =