NewsWeek اخبار بازی

Newsweek 29 – بهمن 1401

با مهمترین اتفاقات و اخبار  در هفته گذشته دنیای ویدئو گیم در Newsweek 29 همراه شما هستیم. در آیتم نیوزویک مهمترین اخباری که در یک هفته گذشته در دنیای ویدئو گیم مخابره شده اند را برای شما به صورت خلاصه و تیتروار لیست کرده ایم تا چیزی را از دست ندهید. 


 Newsweek این هفته را  می‌توانید هم به صورت تصویری هم به صورت نوشتاری را مشاهده کنید. همراه وی جی مگ باشید با Newsweek 29. 

Ubisoft اعلام کرد که بازی Beyond Good & Evil 2 علی رقم بارها و بارها کنسل شدن، این‌بار هنوز کنسل نشده و پروسه ساخت بازی همچنان ادامه دارد. به تازگی بعد از تاخیر دوباره عنوان Skull and Bones و منتشر شدن اطلاعات چندین بازی معرفی نشده یوبی سافت که همه کنسل شدند، خبر کنسل شدن Beyond Good & Evil نیز به گوش می‌رسید که خوشبختانه توسط این پابلیشر، رد شد.

 صداگذار شخصیت رایدن در عناوین سری Metal Gear Solid یعنی Quinton Flynn طی یک توییت اعلام کرد که در هفته های آینده باید منتظر خبرهای جدیدی از این سری بازی محبوب باشیم. با توجه به اینکه با ده ساله شدن Metal Gear Rising فاصله چندانی نداریم، احتمال زیادی وجود دارد که عنوان جدیدی از این بازی نیز معرفی شود.

 انحصاری سابق PS5 یعنی Returnal، حالا مشخص شده است که در تاریخ 15 فوریه برابر با 26 بهمن ماه سال جاری برای پلتفرم PC منتشر خواهد شد.

 سریال تلوزیونی The Last Of Us که با انتشار اولین اپیزودش مورد توجه منتقدان و بینندگان قرار گرفته است، حالا به دومین عنوان جدید منتشر شده از نظر تعداد بیننده در کل تاریخ شبکه HBO تبدیل شد. طبق آمار منتشر شده، اولین اپیزود این سریال حدود 4.7 میلیون بیننده داشته است! بعد از بیکار شدن تعداد زیادی از سازندگان استدیوهای مایکروسافت طی هفته های اخیر، حالا تعدادی از سازندگان عنوان Halo infinite هم که جزوی از این گروه بودند، مستقیما خود شرکت مایکروسافت و مشکلات مدیریتی این شرکت را عامل اصلی این جریان اعلام کردند. آن‌ها بر این باورند که مدیران ارشد این شرکت تنها به فکر کاهش مالیات و بالا بردن سود سهام داران شرکت هستند و چندان به سازندگان اهمیت داده نمی‌شود.

 یکی از خالقین شخصیت محبوب سونیک یعنی Naoto Ohshima به تازگی با انتشار کانسپت‌ها و طرح‌های اولیه ساخت این کاراکتر، مشخص کرد که این شخصیت ابتدا قرار بود تا یک انسان با موهای آبی رنگ باشد نه یک خارپشت! سونیک همچنین قرار بود همراه با برادر دوقلویش که موهای قرمز رنگی داشت، وظیفه مراقب از سرزمین رویاها را داشته باشند.

 استدیوی FromSoftware تایید کرد که قرار است تا در تاریخ سوم فوریه یا 14 بهمن ماه، یک نمایش تقریبا یک ساعته از عنوان مورد انتظار Armored Core 6: Fires of Rubicon داشته باشد. این نمایش طی مراسم  Taipei Game Show 2023 صورت خواهد گرفت.

 نسخه اصلی و خاطره انگیز Resident Evil 2 حالا 25 ساله شده است! این نسخه از بازی ابتدا برای کنسول PS1 در سال 1998 منتشر شد و چندی بعد به پلتفرم‌های دیگری همچون Nintendo 64 و PC آمد.


در یوتیوب بینید

نماشا کنید

آپارات

تحریریه وی جی مگ

تحریریه وی جی مگ

1 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

4 × چهار =