زیرخاکی

زیرخاکی – Crash Team Racing


سال 1999 بود که سازندگان مجموعه بازی‌های Crash Bandot بعد از عرضه سه قسمت موفق از این سری به یکباره شخصیت محبوب خود را وارد سبکی کاملا متفاوت کردند. سونی به دنبال رقابت با محبوبیت بود و در همین راستا Crash Team Ring متولد شد. بازی که میزبان شخصیت‌های مختلف مجموعه Crash Bandot است اما درست همانند با گیم‌پلی‌ای ریسنگ و براساس کارت همراه شد. همراه وی جی مگ باشید.

20 سال از عرضه اولیه Crash Team Ring گذشته و طی هفته‌های آینده بازسازی این عنوان برای پلتفرم‌های مختلف منتشر می‌شود اما به همین خاطر سعی کرده‌ایم در این قسمت از مجموعه آیتم‌های به سراغ این بازی انحصاری PS1 برویم. اثری که بسیاری اعتقاد دارند همچنان جذابیت‌های بیشتری را نسبت به همراه دارد اما پشتیبانی خوب نینتندو را نتوانست در ادامه به خود ببیند و همین موضوع شاید دلیل کم‌رنگ شدن آن باشد.

جالب است بدانید طراح ارشد این بازی ایوان ولز است که این روزها به عنوان مدیر استودیو N*ughty Dog کار خود را در زیرمجموعه سونی دنبال می‌کند. در زمان عرضه این عنوان توانست متوسط امتیاز خوب 88 را به خود اختصاص دهد و با فروش چند میلیون نسخه‌ای در میان پرفروش‌ترین آثار تاریخ اولین کنسول سونی قرار گرفته. اثری که البته ادامه آن برای پلتفرم‌های تحت عنوان Crash Nitro Kart منتشر شد و به هیچ‌وجه نتوانست انتظارات را از این مجموعه برآورده کند.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

محمد طالبیان

محمد طالبیان

10 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
علی

باحال کی بودید :rotfl: :yes:

Daniyal Bleszinski

خیلی عالی بود ایول :yes: :yes: :yes:

شهاب

جالب بود این بازیه قدیمیه ولی برای من انگار جدیده هنوز هنوزه از این بازی سیر نشدم و در کامپیوترم نصب کردم سال ها پیش سونی وان و الان کامپیوتر

venom

ما با این بازی بزرگ شدیم. چه قدر عشق میکردیم. یادش بخیر

جواد

هاپی 😀
جای میثم قربانی هم در این بازی هیجان انگیز خالی بود

رضا

ایول
عالی

بی دندون

کراش عشقه :inlove: :inlove:

Carlito 7

ای وای یادش بخیر یک سی دی می ذاشتیم تو دستگاه و ساعت ها بازی می کردیم جالب اینجاست اصلا بازی خسته کننده نمیشه و هیجان که بازی داره فوق العاده است دست شما درد نکند ممنون

سجاد مستقیم

عالی بود :rotfl:
ممد تو بتل قورت دادیا 😀 :yes:

محمد

عالی بود این زیرخاکی
.قبل از دیدن 😀