زیرخاکی

زیرخاکی – Sonic the Hedgehog


شاید این روزها اگر اسم سونیک را بشنوید آن را با مدیای جدید و شکل و ظاهر جدیدی که این روزها ترند اینترنت شده است به یاد بیاورید. ولی کافیست کمی درنگ کنید. ناگهان چهره جذاب جوجه تیغی قدیمی را به یاد خواهید آورد. رنگ آبی با چشمانی درشت و پیوسته که روزی روزگاری روی کنسولهای قدیمی دلبری میکرد. همراه وی جی مگ باشید با زیرخاکی بازی Sonic the Hedgehog.

در این آیتم از سری آیتمهای زیر خاکی به سراغ اولین قسمت از سری بازی Sonic رفته ایم که در سال 1991 برای کنسول Sega Genesis منتشر شد. در همان سالها که سگا رقیبی جدی برای نینتندو در کنسولهای خانگی محسوب میشد نبود یک کاراکتر یونیک برای کنسولهای سگا بسیار گران تمام میشد. سگا با خلق سونیک به دنبال راه مقابله ای با ماریو بود تا بتواند کنسول خودش را نیز بولد کند.

اگر نگاهی به سونیک 1 بیاندازیم میبینیم که چه تفاوتهایی حتی با نسخه شماره دوم آن دارد و خواهیم دید که این بازی به مرور به چه بلوغی رسیده است. به نحوی که در Sonic 2 و Sonic 3 شاهد بهترین بازی های این سری بودیم. یکی از نکاتی که بسیاری از گیمرها به یاد ندارند این است که در سونیک 1 که زیر خاکی آن را در ادامه میبینید، سونیک قابلیت شارژ ندارد و این قابلیت از قسمت دوم به این کاراکتر اضافه شد.

تیم وی جی مگ نگاهی به این بازی قدیمی و جذاب انداخته است و میتوانید گوشه هایی از این بازی را در این زیر خاکی مشاهده کنید. همراه وی جی مگ باشید یا گیم پلی Sonic the Hedgehog.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

10 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

19 − یک =

  • آقا سایت شما خیلی خوبه ، یکی از بهترین هاست ، واقعا خیلی ممنون ازتون ، من دو روزه سایت شمارو پیدا کردم و تو این دو روز تمام نیم ساعت ها ، زیرخاکی ها ، پادکست ها و …. رو نگاه کردم و گوش دادم ، امیدوارم همین طوری پیش برید . :yes:

  • یادش بخیر با سگا و اون آداپتورش که مال من خیلی صدا میداد و سونیک هم خیلی سخت بود هیچ وقت تمومش نکردم ولی باید برم سراغش و اون موسیقی اول بازی رو عشقه،خیلی عالی و نوستالژی دمتون گرم با این آیتم های بینظیر موفق باشید

  • این زیر خاکی خیلی خوب و فان بود
    کاش محمد دسته رو میداد به خود اقا میثم تا ببینیم چیکار میکنه :rotfl: :rotfl:

  • حاجی یادش بخیر
    سگا جزو بهترین روزهای عمرم بازی با این دستگاه بود سونیک هم که به نوعی نماد شرکت سگاست یادم من بهش می گفتم خارپشت ابی چقدر بازیش میکردیم
    میثم قسمت دوم و سوم شورش در شهر هم ایتم رتروش بسازید