Top Ten

تاپ 10 قسمت 14 – بهترین‌ بازی‌های مجموعه Assassin’s Creed


زمان زیادی از انتشار بازی Assassin’s Creed Odyssey نگذشته به همین واسطه در این قسمت از آیتم‌های تاپ 10 به سراغ بهترین بازی‌های مجموعه Assassin’s Creed رفته‌ایم که کار خود را در سال 2007 با انتشار روی PC، PS3 و Xbox 360 شروع کرد. مجموعه‌ای که امروز Ubisoft حساب ویژه‌ای روی آن باز کرده و بخش عمده‌ای از درآمد این کمپانی را به خود اختصاص داده. (best assassins creed games)

حالا یازده سال از شروع به کار مجموعه محبوب Ubisoft گذشته و با نگاهی به عناوین مختلف آن بهترین بازی‌های مجموعه Assassin’s Creed را مورد بررسی قرار داده‌ایم. به این نکته نیز باید توجه کنید که در این تاپ 10 تنها به سراغ نسخه‌هایی از این مجموعه رفته‌ایم که روی کنسول‌های خانگی یا PC منتشر شده و قسمت‌های جانبی که روی کنسول‌های دستی یا موبایل منتشر شده‌اند را لحاظ نکرده‌ایم.

همین مسئله درباره بازی‌هایی که تنها به صورت دیجیتالی از این مجموعه به فروش رسیده‌اند نیز صدق می‌کند و باعث شده که سه قسمت Assassin’s Creed Chronicles را مورد بررسی قرار ندهیم. در طول این 11 سال Ubisoft، مجموعه خود را به موفقیت‌های مختلفی رسانده و البته تغییرات عمده‌ای نیز در آن ایجاد کرده. از اضافه کردن انواع و اقسام مبارزات گرفته تا حضور در دریا و کشتی همگی مواردی بودند که البته در شکل‌گیری تعدادی از بهترین بازی‌های مجموعه Assassin’s Creed نیز نقش داشته‌اند.

امروزه اما Ubisoft سعی کرده توجه بیشتری به ژانر نقش آفرینی داشته باشد و به همین واسطه راه جدیدی را با Assassin’s Creed Origins شروع کرد و آن را با Assassin’s Creed Odyssey که زمان زیادی از انتشارش نگذشته، ادامه داد. در نهایت باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که تاپ 10 بهترین بازی‌های مجموعه Assassin’s Creed شامل نسخه آخر آن یعنی Odyssey نمی‌شود. همراه وی جی مگ باشید با این top ten.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

محمد طالبیان

محمد طالبیان

۸ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید