شما اینجا هستید: وی جی مگ > Top Ten > تاپ ۱۰ | بازی‌هایی که در آنها کنترل شخصیت منفی را برعهده دارید
Top Ten

تاپ ۱۰ | بازی‌هایی که در آنها کنترل شخصیت منفی را برعهده دارید


زمانی که نوبت به معرفی شخصیت اصلی داستان می‌رسد با دو تعریف کلی روبرو هستیم که به قهرمان و ضدقهرمان اشاره دارند‌. برخی شخصیت‌ها مانند ماریو یا لینک از مجموعه The Legend of Zelda قهرمان هستند و برخی دیگر همچون کریتوس از به عنوان ضدقهرمان شناخته می‌شوند‌. در اینجا اما با هیچ کدام از این موارد کاری نداشته به سرغ بازی‌هایی رفته‌ایم که در آنها کنترل شخصیت منفی را برعهده دارید.همراه وی جی مگ باشید best game that let you play as a bad guy.

با پیشرفت داستان‌سرایی در بازی‌های ویدئویی عملا تفکیک کردن شخصیت منفی از ضدقهرمان تا حد زیادی سخت شده است. وقتی به یک شخصیت منفی اشاره می‌کنیم باید این مسئله را در نظر گرفت که معمولا نمی‌توان اهداف آنها را با هیچکدام از رویکرد‌های یک ضدقهرمان در کنار یکدیگر قرار داد. یکی از بهترین مثال‌ها برای شرح کامل این موضوع شخصیتی مانند Darth Vader از مجموعه است. هرچند برای بسیاری این شخصیت یک ضدقهرمان است اما اگر رویکرد او در داستان‌های اصلی را مورد قرار دهیم متوجه می‌شویم که با کرکتری شرور روبرو هستیم. این در حالی است که بیشتر اوقات مانند Joker با رویکردی کاملا منفی مواجه می‌شویم که به هیچ‌وجه در طبقه‌بندی ضدقهرمان قرار نمی‌گیرد.

معمولا شخصیت اصلی داستان رویکردی منفی ندارد اما برخی بازی‌های ویدئویی این فرصت را در اختیار شما قرار می‌دهند که حتی برای زمانی کوتاهی هم که شده کنترل شخصیت منفی داستانی را برعهده بگیرید. 

در این قسمت از آیتم‌های تاپ ۱۰ به سراغ بازی‌هایی رفته‌ایم که کنترل شخصیت منفی را برعهده گیمر قرار می‌دهند. بازی‌هایی که کیفیت کلی آنها ملاک انتخابشان نبوده و تنها بر اساس جذابیت بخشی رده‌بندی شده‌اند که طی آن کنترل شخصیت منفی داستان را برعهده گیمر قرار می‌دهند. این تاپ تقدیم دوستداران بد من ها در بازیهای ویدئویی.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

از به اشتراک بگذارید :))
محمد طالبیان

محمد طالبیان

مدیر و سردبیر وبسایت VGMAG

6 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Ashkan Barati

آقای طالبیان دست تون درد نکند خیلی جالب بود.ولی راستش احساس میکنم زیاد سراغ مجموعه بازی های gta نمیرید.هم اینجا و هم چندین جای دیگه که باید از gta یاد میشد ولی اسمی از برده نمی شود

amir

marhale no russian…call of

پوریا

جای Hatred خالی بود ک اول میشد ?

nima sa

پس gta کو

Carlito 7

خیلی وقت بود Top Ten نداشتید
ممنون

Ed

بسیار عالی. ممنون

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x