شما اینجا هستید: وی جی مگ > Top Ten > تاپ ۱۰ | بازی‌هایی که در آنها کنترل شخصیت منفی را برعهده دارید
Top Ten

تاپ ۱۰ | بازی‌هایی که در آنها کنترل شخصیت منفی را برعهده دارید


زمانی که نوبت به معرفی شخصیت اصلی داستان می‌رسد با دو تعریف کلی روبرو هستیم که به قهرمان و ضدقهرمان اشاره دارند‌. برخی شخصیت‌ها مانند ماریو یا لینک از مجموعه The Legend of Zelda قهرمان هستند و برخی دیگر همچون کریتوس از God of War به عنوان ضدقهرمان شناخته می‌شوند‌. در اینجا اما با هیچ کدام از این موارد کاری نداشته به سرغ بازی‌هایی رفته‌ایم که در آنها کنترل شخصیت منفی را برعهده دارید.همراه وی جی مگ باشید best game that let you play as a bad guy.

با پیشرفت داستان‌سرایی در بازی‌های ویدئویی عملا تفکیک کردن شخصیت منفی از ضدقهرمان تا حد زیادی سخت شده است. وقتی به یک شخصیت منفی اشاره می‌کنیم باید این مسئله را در نظر گرفت که معمولا نمی‌توان اهداف آنها را با هیچکدام از رویکرد‌های یک ضدقهرمان در کنار یکدیگر قرار داد. یکی از بهترین مثال‌ها برای شرح کامل این موضوع شخصیتی مانند Darth Vader از مجموعه Star Wars است. هرچند برای بسیاری این شخصیت یک ضدقهرمان است اما اگر رویکرد او در داستان‌های اصلی را مورد بررسی قرار دهیم متوجه می‌شویم که با کرکتری شرور روبرو هستیم. این در حالی است که بیشتر اوقات مانند Joker با رویکردی کاملا منفی مواجه می‌شویم که به هیچ‌وجه در طبقه‌بندی ضدقهرمان قرار نمی‌گیرد.

معمولا شخصیت اصلی داستان رویکردی منفی ندارد اما برخی بازی‌های ویدئویی این فرصت را در اختیار شما قرار می‌دهند که حتی برای زمانی کوتاهی هم که شده کنترل شخصیت منفی داستانی را برعهده بگیرید. 

در این قسمت از آیتم‌های تاپ ۱۰ به سراغ بازی‌هایی رفته‌ایم که کنترل شخصیت منفی را برعهده گیمر قرار می‌دهند. بازی‌هایی که کیفیت کلی آنها ملاک انتخابشان نبوده و تنها بر اساس جذابیت بخشی رده‌بندی شده‌اند که طی آن کنترل شخصیت منفی داستان را برعهده گیمر قرار می‌دهند. این تاپ تقدیم دوستداران بد من ها در بازیهای ویدئویی.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

به اشتراک بگذارید

۶ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید