Top Ten

تاپ 10 قسمت 18 – برترین آثار برنده جایزه بهترین بازی سال


مراسم The Game Awards 2018 چندی پیش برگزار شد و در کنار معرفی تعدادی بازی جدید در جریان این رویداد با بهترین بازی‌های سال در شاخه‌های مختلف آشنا شدیم. در همین راستا این قسمت از تاپ 10 را به به برترین آثار برنده جایزه بهترین بازی سال اختصاص داده‌ایم.

هرچند سابقه برگزاری مراسم The Game Awards آنچنان طولانی نیست اما پیش از اینکه جف کیلی مراسم خود را راه‌اندازی کند، این رویداد با عنوان Spike Video Game Awards برگزار می‌شد و ملاک انتخاب‌های خود را بر اساس این مراسم و فرمت فعلی TGA قرار دادیم. در ادامه تعدادی از بازی‌ها را رده‌بندی کرده‌ایم که توانسته‌اند در جریان سال‌های گذشته جایزه بهترین بازی سال را از این دو مراسم دریافت کنند.

این نکته را نیز باید در نظر گرفت که انتخاب‌های صورت گرفته به متوسط نمره یا هیچ مسئله‌ دیگری ارتباط نداشته و کاملا نشان‌دهنده نظر وبسایت وی جی مگ هستند. بازی‌هایی که در زمان انتشار توانسته‌اند یکی از مهم‌ترین جوایز صنعت بازی را به خود اختصاص دهند. اما لزومی برای برتری آنها از سوی تمامی رسانه‌ها و جوایز دیگری نیست که معمولا در انتهای سال میلادی مشخص می‌شوند.

بسیاری از کارشناس‌ها اعتقاد دارند که دلیل اصلی این موضوع ریسک بالای سونی و استودیو Santa Monica برای توسعه بازی God of War بود که عملا به جز داستان و شخصیت اصلی ارتباط دیگری با قسمت‌های پیشین این مجموعه نداشت. اثری که در سال 2018 به صورت انحصاری برای PS4 منتشر شد و توانست رقابت اصلی را در مقابل Red Dead Redemption 2 با پیروزی پشت سر بگذارد. همراه وی جی مگ باشید.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

محمد طالبیان

محمد طالبیان

۴ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
  • سلام.اگه میشه یه تاپ ۱۰ در مورد برترین نقش اول های زن در بازیها هم تهیه کنید.

  • خسته نباشید و مرسی بابت آیتم.
    من فکر میکنم جایگاه ویچر ۳ و اسکایریم میتونست بالاتر باشه ، اینا واقعا روند بازی های RPG رو تغییر دادن خصوصا ویچر ۳ که شاید حتی #۱ هم میتونست باشه.
    جای inquisition هم خالی بود ، GTA IV هم میتونست جای RE4 باشه.