شما اینجا هستید: وی جی مگ > Top Ten > تاپ 10 قسمت 23 | چالش 10 سالگی بازی‌های ویدئویی
Top Ten

تاپ 10 قسمت 23 | چالش 10 سالگی بازی‌های ویدئویی


مدتی است که چالشی در شبکه‌های اجتماعی شکل گرفته که طی آن افراد مختلف تصویری از امروز و 10 سال پیش خود را در کنار یکدیگر منتشر می‌کنند. به همین بهانه سراغ بازی‌های ویدئویی رفته و در این قسمت از تاپ 10 چالش 10 سالگی بازی‌های ویدئویی را اجرا کرده و نگاهی به بهترین آثاری داشته‌ایم که امسال 10 ساله می‌شوند. همراه وی جی مگ باشید با best video games that turns 10 this year.

هرچند امسال بالاخره شاهد بازه زمانی شلوغ و البته با کیفیتی در زمینه عرضه بازی‌های ویدئویی برای نسل فعلی کنسول‌های خانگی هستیم اما با نگاهی به یک دهه پیش متوجه می‌شویم که چه بازی‌های قدرتمندی در سال 2009 برای Xbox 360، PS3 و PC منتشر شده بودند. آثاری که می‌توان حتی در میان آنها تعدادی از بهترین بازی‌های تاریخ را پیدا کرد.

10 سال پیش، نسل هفتم کنسول‌های خانگی میانه راه خود را پشت سر می‌گذاشتند و دیگر خبری از مشکلات فنی نبود که جریان توسعه بازی‌های مختلف را با مشکل مواجه کند. همین مسئله باعث شد که تعداد زیادی از بازی‌ها از دید کیفی در وضعیت خوبی قرار داشته باشند و به خوبی از سخت‌افزار کنسول‌ها و البته کامپیوترهای خانگی استفاده کنند. در این میان شاهد تنوع مثال‌زدنی از دید بازی‌های عرضه شده هستیم که شاید امروزه خبری از آن نباشد.

در نهایت باید به این مسئله اشاره کرد که انتخاب‌های صورت گرفته از میان تمامی بازی‌های با کیفیت یک دهه پیش تنها براساس سلیقه تحریریه وی جی مگ انجام شده و متوسط امتیاز یا موارد دیگر ملاک آن نبوده‌اند. با این حال فراموش نکنید که جدای بازی‌های بررسی شده در این قسمت از آیتم تاپ 10، سال 2009 میزبان تعداد زیادی بازی خوب بود که فرصت قرار دادن آنها در این آیتم را به دست نیاوردیم.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

تاپ 10 قسمت 23 | چالش 10 سالگی بازی‌های ویدئویی
5 (100%) 7 votes

۶ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات