Top Ten

تاپ 10 قسمت 20 – مهم‌ترین اتفاقات صنعت بازی در سال 2018


سال 2018 میلادی به پایان رسید و حالا می‌توان نگاهی به مهم‌ترین اتفاقات صنعت بازی در جریان آن داشت. اتفاقاتی که لزوما در اکثر مواقع به انتشار یک بازی خاص ارتباط نداشته و به طور کلی اجزای مختلف این صنعت را پوشش می‌دهد. در این قسمت از به مهم‌ترین اتفاقات صنعت بازی در سال 2018 پرداخته و به خصوص حواشی مختلف آن را مرور کرده‌ایم. همراه وی جی مگ باشید.

شاید بسیاری خریداری شدن استودیوهای مختلف از سوی مایکروسافت را به عنوان اتفاقی بزرگ در نظر بگیرند اما با نگاهی دقیق‌تر متوجه می‌شویم که امسال صنعت بازی‌های ویدئویی درگیر حواشی بسیاری بوده و انتخاب از میان آنها مطمئنا کاری بسیار سخت است. این در حالی است که به صورت کلی توجهی به اظهار نظرهای عجیب و غریب دونالد ترامپ نداشته و از دید ما تیراندازی‌های صورت گرفته در مدارس آمریکا ارتباطی به بازی‌های ویدئویی نداشته‌اند.

در سالی که بازی‌های باکیفیت بسیاری همچون God of War و Red Dead Redemption 2 عرضه شدند اما شاید مهم‌ترین انتشار به بازی Fallout 76 اختصاص پیدا کند. اثری که Bethesda سعی داشت با آن تلاشی دوباره در بازار بازی‌های آنلاین داشته و باشد و اینبار سخت‌تر از گذشته شکست خورد. حواشی پیش آمده برای انتشار ضعیف Fallout 76 به قدری زیاد است که شاید بتوان از آن یک جداگانه ساخت.

در نهایت به این نکته نیز توجه داشته باشید که در این قسمت از تمرکز اصلی را روی اتفاقات و حواشی قرار داده و مطمئنا از دید رده‌بندی صورت گرفته نشان دهنده رضایت گیمرها از موارد مورد نظر نیست. در نهایت باید به این نکته نیز اشاره کنیم که با نظرسنجی چندی پیش متوجه شدیم که از دید شما مخاطب‌ها مهم‌ترین اتفاق سال 2018، اعلام این موضوع بود که در E3 2019 حضور ندارد.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

از به اشتراک بگذارید :))
محمد طالبیان

محمد طالبیان

مدیر و سردبیر وبسایت VGMAG

4 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
محمد

امکان کمک به بخش تحریریه سایت و انجام نقد سریال، فیلم و بازی وجود داره؟ :-)

سام

تاپ تن خیلی خوبی بود

lord bahram

داش ممد لینک مشکل داره

Carlito 7

عالی :inlove: