Top Ten

Top Ten Episode 3 – Trailers VS Games

همیشه قبل از عرضه یک بازی تریلرهای زیادی از آن بازی منتشر میشود. این تریلرها محتوای بازی را نشان میدهند و گیمر را با محیط بازی و امکانات و گرافیک و تقریبا همه چیز بازی آشنا می کنند و گیمرها تاثیر زیادی از این تریلرهای قبل از عرضه بازی میپذیرند و امکان هایپ بازی نیز توسط این تریلرها وجود دارد.

گاهی اوقات شرکتهای بزرگ به عمد یا غیر عمد تریلرهایی را منتشر می کنند که یک بازی را بسیار بزرگ و فوق العاده نشان میدهند ولی محصول نهایی و گیمی که عرضه می شود با تریلر نشان داده شده بسیار متفاوت است. این تفاوتها انقدر زیاد هستند که همیشه در یاد و خاطره گیمرها خواهند ماند.

در این تاپ تن (Top Ten) ما به 10 بازی عرضه شده میپردازیم که تریلر آنها قبل از عرضه بسیار بسیار بزرگتر از خود بازی بوده اند و به نوعی گیمرها گول تریلرها را به راحتی خورده اند. همراه وی جی مگ باشید.


دانلود


در یوتیوب مشاهده کنید


Top Ten Episode 3

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

۶ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
 • کاملا درست و مناسب گفتید . من کاملا موافقم بازی های گفته شده کاملا چرت ب.دن به نسبت چیزی که قبل از انتشار نشون دادن

 • کاملا با بقیه دوستان موافقم
  Watch Dogs فوق العاده بود و البته از اون فوق العاده تر جمله ی آخر آقای طالبیان بود.
  درمورد در اومدن چشم و این حرفا… :blush:

 • واقعا کار فوق العاده ای بود ، امیدوارم با همین قدرت جلو برید
  و منم مثل بعضی از دوستان فکر میکنم watch dogs بازی فوق العاده ای بود و صد البته منظورتون فکر میکنم تفاوت گرافیکیه ، من رو pc بازی کردم یادم میاد گرافیکی دوست داشتنی داشت اون زمان ولی کنسول رو نمیدونم

 • خیلی Top Ten خوبی بود. دمتون گرم.
  ولی خدایی Watch Dogs انقدر بازی بدی نیست که همه فکر می‌کنن.
  هم گیم‌پلی فان و جذابی داشت (نه در حد تریلر کنفرانس البته!) و هم یک دیتابیس عظیم از پیامک‌ها، تماس‌ها و… مردم که من هنوز هم که هنوزه تو هیچ بازیی نظیرشو ندیدم. گرافیک بازی هم واقعا بد نبود. من خودم با PC روی حالت High بازی کردم، هم کیفیت خوبی داشت هم فریم‌ریت خوبی، فقط افکت‌های بازی یکم دانگرید شده بود.
  به علاوه داستان بازی هم خیلی تر و تمیز و اوکی بود. انیمیشن‌های بازی هم خیلی خوب بودن.
  به نظر من بیشترین تفاوت تریلر با بازی اصلی رو همون Division داشت که اومدن با کمال پر رویی گیم‌پلی و نه CGI به ملت نشون دادن و در نهایت نه اون گرافیک همون گرافیک بود و نه گیم‌پلی همون گیم‌پلی.