Top Ten

Top Ten Episode 4 – Best Sony Exclusive Games


بعد از گذشت یک ماه از عرض برای کنسول PS4، هنوز این در صدر جدولهای فروش قرار دارد و متای فوق العاده این روی عدد 94 قفل شد. God of War باعث شد تا تاپ تن این قسمت را به 10 برتر که بالاترین متا را دریافت کرده اند اختصاص دهیم و با همدیگر مروری داشته باشیم به بهترین های که روی پلت فرمهای مختلف این کمپانی عرضه شده است. همراه وی جی مگ باشید با Best Sony Exclusive Games .

اگر از علاقه مندان به کنسولهای باشید از قدیم با های انحصاری این کمپانی زندگی کرده اید و خاطرات زیادی نیز دارید. خوشبختانه جنگ های انحصاری بین کمپانی های سازی همواره به نفع یوزرها و ر ها بوده و این جنگ باعث عرضه های بهتر و بیشتر برای کنسولها شده است. این مساله به قدری در فروش و آینده یک کمپانی مهم است که مایکروسافت به ضعف خود در های انحصاری در نسل هشتم اذعان داشته و به فکر تولید های بیشتر انحصاری برای کنسول خودش افتاده.

سونی از قدیم الایام و با عرضه کنسول PS1 خود همیشه در مورد عرضه های انحصاری کم نگذاشته و روی تمامی کنسولهای خود های انحصاری فوق العاده ای منتشر کرده که هر کدام بعضا به عنوان سیستم سلر نیز از آنها یاد شده. در این تاپ تن به 10 برتر پرداخته ایم که از نظر متا در صدر جدول امتیازات های قرار گرفته و از آنها به عنوان بهترین بای های یاد می شود. توجه داشته باشید که این جدول بر اساس نمرات در سایت متا کریتیک است و در مورد نحوه رده بندی در متا کریتیک در خود ویدئو توضیخات لازم داده شده. شما را به دیدن Best Sony Exclusive Games دعوت می کنیم.

دانلود


در یوتیوب مشاهده کنید


Best Sony Exclusive Games

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت VGMAG

7 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
سام حقیقى

آقا میگم اسم آهنگ پس زمینه چیه؟

mk.unknown

آخخخخخخ دوباره یاد و خاطره رو مخ ترین شخصیت تاریخ ویدیو گیم یعنی Doctor.B تیکن ۳ رو برامون زنده کردید. لا مصب هر کی بلد بود با اون بازی کنه زمین و زمان رو باهاش زخمی میکرد. تنها شخصیت ضدش هم اون دایناسور کوچیکه بود.
ممنون بابت آیتم. قبلا فکر میکردم god of war 2 بهترین نمره رو تو بازی های انحصاری سونی داره که در کمال تعجب الان دیدم متاش ۹۳ هست

Carlito 7

بازم چیزی از بازی god of War کم نمیشه به جرات میشه گفت بازی god جزو سه بازی برتر تاریخ پلی استیشن است متا هم زیاد مهم نیست 😯

Daniyal Bleszinski

خیلی آیتم خوبی بود. ایول :yes: 1. آقا میثم، عزیز من، شما چه مشکلی با میز داری؟!! خیلی شیک و مجلسی پشت میز می‌نشستید، Top Tenها رو اعلام می‌کردید. دوربین رو اورده بودید پایین آدم حس حقارت بهش دست می‌داد 😀 2. اگر که موقع پخش قسمت‌هایی از اون بازی اسم، متاکریتیک و سال انتشار بازی رو زیرنویس کنید خیلی بهتر میشه. ۳. اگر که میشه از این به بعد Top Tenها رو بر اساس متاکریتیک رتبه بندی نکنید. چون که مثلا جای خالی عنوانی مثل Crash بشدت تو لیست احساس می‌شد. جدای از اون نظر شما اساتید خیلی معتبرتر… Read more »

Carlito 7

آیتم ویدئویی جذابی بود ممنون

.pouya

ویدئوها ناقص اپلود نشدن؟