Top Ten

Top Ten Episode 7 – Longest Story Gameplay


همواره یکی از مشغولیات ذهنی ان طولانی تر کردن بخش داستانی بازی هایشان است. ان برای اینکه بازی آنها بیشتر مقبول شود و گیمرها وقت بیشتری در بازی وقت صرف کنند باید بخش داستانی پخته تر و طولانی تری را در بازی خود جای دهند. خصوصا اگر بازی آنها بخش نداشته باشد، جذابیت بخش تک نفره و داستانی بیشتر از پیش نمود پیدا میکند و این باعث می شود بازی هر چقدر هم بزرگ باشد با بازخورد بد منتقدین و گیمرها روبرو شود و تقریبا شکست بخورد. به طور مثال بازی The Order 1886 را به خاطر بیاورید که تنها با 4 ساعت گیم پلی حتی با وجود دارایی های تکنیکی خوب باز هم شکست می خورد. در این شماره از تاپ تن به معرفی بازی هایی پرداخته ایم که بیشترین زمان سینگل پلیر یا استوری را دارند. با Top Ten Episode 7 همراه وی جی مگ باشید.

بسیاری از بازی هایی که در این قسمت از Top Ten مشاهده خواهید کرد بازی هایی هستند که شاید به ذهن شما خطور هم نکند. و یا اینکه بعضا حتی اسم آنها را هم نشنیده باشید.به طور مثال سری بازی Monster Hunter در این لیست حضوری چند گانه دارد و قسمتهای از این بازی فقط برای عرضه شده و مدت زمان بسیار زیادی نیز برای بخش داستانی یا سینگل پلیر آنها در نظر گرفته شده است. به طور کلی سازندگان بازی ها یکی از مواردی را که مد نظر می گیرند مدت زمان بخش داستانی بازیست که می تواند برای برنده شدن محصول آنها در بازار فروش بسیار مهم باشد. در این شماره از تاپ تن، 10 بازی طولانی تا به امروز را در بخش داستانی و سینگل پلیر برای شما معرفی خواهیم کرد تا اگر حوصله انجام بازی های طولانی را دارید و خسته نمی شوید انتخاب راحت تری را پیش رو داشته باشید و از بازی کردن لذت ببرید. این شما و این Top Ten Episode 7 از وی جی مگ.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت VGMAG

11 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
امیر مجیدی

خیلی خوب بود من فکر نمیکردم اینقدر مانستر هانتر طولانی باشه

Sepehr-Sky

سلام.خسته نباشید.ممنون از شما که تو این اوضاع هم که شده آیتم میرید…همگیمون اعصابا داغون و عصبانی از این اوضاع! اما از نظر انتخاب بازی های تاپ۱۰ باهاتون موافق نیستم چرا در حالیکه بازی هایی مثل ویچر۳ که دیدم۳۰۰الی۴۰۰ساعت وقت گذاشتن برای بخش داستانیش یا متال گیر۵ یا فال آوت۴ حدود ۱۰۰ساعت گیمپلی داستانی دارن یا حتیGTA Vکه حتی از بازی کردن سینگل اش سیر نمیشی باید سه چهارتا بازی از مجموعه Monster Hunter باشه توی این تاپ تن؟؟؟آیا نمیتونست فقط یک نسخه ازش باشه؟ البته من معیار انتخاب های شمارو دقیق نمیدونم چی بوده ولی اگر طولانی ترین بخش… Read more »

جواد محسنی

ویچر ۳ در کامل ترین حالت ممکن که همه چیو بری چیزی نمونه ۱۶۸ ساعت زمان نیاز داره. (بدون بسته های الحاقی) خود داستان اصلی ۴۱ ساعت ایناس تقریبا

Carlito 7

بچه ها خدا قوت آیتم نگاه کردم کیف کردیم تشکر

raptor2

بابا دمتون گرم در این وضعیت بحرانی حداقل دلمون به ویدیو های شما خوش :yes:

nima sa

سلام لطفاً ١٠ تا از بهترین بازی های آخرت الزمانی هم بزارید

mk.unknown

ممنون. آقا میثم به نظر یه مقدار قاطی میومد ! چندتا پیشنهاد برای تاپ تن های بعدی: ۱. پر فروش ترین بازی ها در روز اول عرضه ۲. بزرگترین دنیاهای در دسترس برای گیمرها داخل بازی ۳. بیشترین تعداد شماره عرضه شده از یک بازی تحت عناوین مختلف ( مثل متال گیر، ماریو و…) ۴. سخت ترین بازی های تاریخ از دید منتقدان و گیمرها ۵. پر هزینه ترین بازی های تاریخ از حیث هزینه تولید و تبلیغات ۶. بازی های بزرگی که به دلیل عرضه در زمان نامناسب دچار شکست تجاری شدن ۷. بهترین بازی های آنلاین تاریخ از… Read more »

سام حقیقى

آقا آهنگ پس زمینه نمیزارید-میتونید از آهنگ های NoCopyrightSounds استفاده کنید که تو یوتویوب هم با مشگل کپی رایت مواجه نشن دوتا آهنگ معروفش هم alan walker fade و spectre نسخه NoCopyright هست

Daniyal Bleszinski

اتفاقا اینطوری خیلی بهتره
آهنگ پس‌زمینه خیلی رو مخه