Top Ten

تاپ 10 قسمت 17 – بدترین بازی های نسل هشتم


همانطور که به پایان نزدیک میشویم، بازی سازان با قدرت کامل کنسولها بیشتر آشنا می شوند. آنها راحت تر میتوانند برای این کنسولها بازی بسازند و قدرت سخت افزاری کنسولها و البته PCهای هم نسل را به چالش بکشند. در این میان توانایی بازی سازان برای پیاده سازی بهتر بازی هایشان به یک چالش بی پایان تبدیل شده. در این قصد داریم بدترین بازیهایی را که بازی سازان آنها در کمال ضعف آنها را برای این نسل منتشر کرده اند را مورد بررسی قرار دهیم. همراه وی جی مگ باشید. (worst games of 8 generation)

صنعت بازی سازی بسیار بسیار پیشرفت کرده است. شاید در این روزها توقع ساخت بازی متوسط رو به بالا توسط تیمهای بزرگ اصلا توقع نابجایی نباشد. بسیاری از تیمهای مستقل و کوچک و یا حتی یکی دونفره، بازیهای بسیار موفقی را تولید میکنند که هم منتقدین و هم گیمرها از آنها استقبال میکنند. حال در این میان بازیهایی منتشر می شوند که بسیار ضعیف هستند به حدی که نام و پیشینه سازندگان را نابود میکنند.

در نیز همانند گذشته بسیاری از بازی سازان بوده اند که بازی هایشان بسیار بسیار ضعیف تر از بازیهای هم نسل خودشان بوده و به این مساله باعث شد تا در این به بدترین بازیهای ساخته شده در نسل هشت بپردازیم. بازیهایی که انقدر ضعیف ساخته شدند که نه کاربران و نه منتقدین به آنها توجهی نکردند. همراه وی جی مگ باشدی با بدترین بازی های .


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت VGMAG

3 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Mortezaa

من خیلی نظرم به کوایت من جلب شده بود. هیچی هم از بازی نمیگفتن یه اسرارآمیز بودن خاصی داشت. بازی عرضه شد رفتم یوتیوب گیمپلی ببینم…. چطوری آخه اسکوار انیکس تونست اون زباله رو تبلیغ کنه؟ :pain: واقعا چطور؟ با بدترین بازی های ایرانی (با در نظر گرفتن ماد ها) رقابت میکرد تو بد بودن. چطور تونستن بفروشن اونو؟

امیراحسان

به لطف سایت های نقد و بررسی گیم دیگه خیلی کم پیش میاد که ادم همچین اشتباهی بکنه که یه گیم خراب رو بخواد بازی کنه و اگر بخوام بگم چه بازی تو این نسل به درد نمیخوره بازی هایی به ذهنم میرسه که تو سایت ها ، نقد بدی ازشون دیدم و سمتشون نرفتم البته قدیم ، همه کلی تجربه مزخرف داشتیم دلیلش هم این بود که 10 پیش به قبل چون نت درست و حسابی تو ایران نبود صرف نمیکرد که بازی اورجینال بخریم و از طرفی ارزون بودن بازی ها هم باعث میشد وقتی وارد فروشگاه می… Read more »

یوسف

اره منم از همین روش اسنفاده کردم جواب داده خدارو شکر کم بازی اشغال بازی کردم