تریلر

تماشا کنید: Need For Speed Heat معرفی شد


همانطور که میدانید امروز صبح نام نسخه جدید Need For Speed لو رفت. البته قرار بود که تریلری از Heat امروز توسط EA منتشر شود و حالا این تریلر توسط EA‌ منتشر شده.

: از این سری Need For Speed Heat نام دارد که قرار است هشتم نوامبر منتشر شود. هشتم نوامبر برابر با هجدهم آبان ماه است و آبان ماه تاریخی ست که در این چند ساله تمامی ها منتشر شده اند. به گفته EA در جدید تمرکز بیشتر بر روی مسابقات بین ماشین سواران و پلیسهاست و شاید با یک Most Wanted جدید روبرو باشیم. علاوه بر آن در طول روز نیز گیمر میتواند با شرکت در مسابقات قانونی کسب درآمد کند و برای ماشینهای خود خرج کند و آنها را شخصی سازی(کاستوم) کند.

اطلاعات بیشتری توسط EA از این بازی منتشر نشده و همچنین گیم پلی از این بازی نمایش داده نشده. این بازی قرار است برای و و شود و در صفحه پیش فروش این بازی کنسول دیگری دیده نمیشود و هنوز معلوم نیست که این بازی برای منتشر می شود یا خیر.

شاید با یک بازی کم کیفیت دیگر از این سری روبرو باشیم. به نظر شما EA نباید به این سری بازی استراحت بدهد؟

از به اشتراک بگذارید :))
میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت VGMAG

4 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
fernas13

سلام اقای قربانی.خداییش دلم براتون تنگ شده و برای همه بچه ها وی جی مگ.لطفا یه نیم ساعتی یا زیرخاکی یه ویدیویی برید ببینیمتون.من یکی وی جی مگ رو به عشق شما عزیزان دنبال می کنم فقط تا بازم مثل قبل با قدرت پیش برید.

.MahdIGH .

نقشش تیکه هاییش خیلی شبیه به pay back هست و احتمالا مشکل دریفت کشیدن با ترمز گرفتن حل شده احتمالا هم گرافیکش تغییری نکنه واقعا یکم وایسن روش کار کنن فعلا کسی nfs نمیخواد :)

.MahdIGH .

منظورم این بود که حل نشده اشتباه شد