تریلر

تماشا کنید: Need For Speed Heat معرفی شد


همانطور که میدانید امروز صبح نام نسخه جدید Need For Speed لو رفت. البته قرار بود که تریلری از Heat امروز توسط EA منتشر شود و حالا این تریلر توسط EA‌ منتشر شده.

وی جی مگ: بازی جدید از این سری Need For Speed Heat نام دارد که قرار است هشتم نوامبر منتشر شود. هشتم نوامبر برابر با هجدهم آبان ماه است و آبان ماه تاریخی ست که در این چند ساله تمامی NFSها منتشر شده اند. به گفته EA در NFS جدید تمرکز بیشتر بر روی مسابقات بین ماشین سواران و پلیسهاست و شاید با یک Most Wanted جدید روبرو باشیم. علاوه بر آن در طول روز نیز گیمر میتواند با شرکت در مسابقات قانونی کسب درآمد کند و برای ماشینهای خود خرج کند و آنها را شخصی سازی(کاستوم) کند.

اطلاعات بیشتری توسط EA از این بازی منتشر نشده و همچنین گیم پلی از این بازی نمایش داده نشده. این بازی قرار است برای PC و PS4 و XBOX One شود و در صفحه پیش فروش این بازی کنسول دیگری دیده نمیشود و هنوز معلوم نیست که این بازی برای Nintendo Switch منتشر می شود یا خیر.

شاید با یک بازی کم کیفیت دیگر از این سری روبرو باشیم. به نظر شما EA نباید به این سری بازی استراحت بدهد؟

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

4 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

9 − 6 =

  • سلام اقای قربانی.خداییش دلم براتون تنگ شده و برای همه بچه ها وی جی مگ.لطفا یه نیم ساعتی یا زیرخاکی یه ویدیویی برید ببینیمتون.من یکی وی جی مگ رو به عشق شما عزیزان دنبال می کنم فقط تا بازم مثل قبل با قدرت پیش برید.

    • اگر شد چشم. در حال حاضر فقط خودمم تو سایت و نویسنده های گاه نویس به همراه محمد صاکی که مقاله مینویسه.
      فعلا مقدور نیست ولی به زودی شخصا شروع به ساخت ویدئو میکنم.

  • نقشش تیکه هاییش خیلی شبیه به pay back هست و احتمالا مشکل دریفت کشیدن با ترمز گرفتن حل شده احتمالا هم گرافیکش تغییری نکنه واقعا یکم وایسن روش کار کنن فعلا کسی nfs نمیخواد 🙂