VGMAG Plus

VGMAG PLUS شماره 16


وارد سال جدید میلادی یعنی سال 2019 شدیم و با وارد شدن به این تعطیلات حجم عظیمی از سرگرمیهای صوتی و تصویری روانه بازار شده است. در این میان فرصت خوبی برای ماست که به معرفی آثاری درخور و مناسب بپردازیم تا هفته پیش روی شما عزیزان را به خوبی پر نماید. با شانزدهمین قسمت از وی جی مگ پلاس همراه وی جی مگ باشید. VGMAG Plus 16

مثل همیشه معرفی کتاب جزئی جدایی ناپذیر در وی جی مگ پلاس است که این هفته نیز با معرفی یک کتاب جذاب این بخش را تقدیم شما می کنیم. کتابی که برای دوست داران متافیزیک خصوصا مرگ و دنیای آن بسیار جذاب خواهد بود.

در بخش فیلم و سریال نیز این هفته با معرفی یک فیلم وسترن جذاب همراه شما هستیم. فیلمی بسیار جذاب و دیدنی با هنرپیشه های معتبر و معروف که میتواند حسابی هفته خوبی را برای شما بسازد. در بخش معرفی بازی نیز دو بازی PC و موبایل را برای شما آماده کرده ایم بازهایی بسیار جذاب که نمره متای بالایی هم گرفته اند و ارزش بازی کردن فوق العاده ای هم دارند.

همراه وی جی مگ باشید با شماره شانزدهم از وی جی مگ پلاس و پیشنهادهایی جذاب برای سپری کردن هفته پیش رو.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

۱ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
  • آقا محمد بازی چوچل???فوق العاده بود.بدون شوخی واقعا شاهکاره.این آلبالوئه مارو دیوانه کرد.اشن رو هنوز نگرفتم ولی حتما دانلود میکنم برای پی سی.لطفا از این دست بازی ها معرفی کنید برای گوشی.و همینطور چندتا پلتفرمر خوب مثل ریمن و…خیلی خماریم بخدا.
    دمتون گررررررم❤❤❤❤