نیم ساعت

نیم ساعت از گیم پلی بازی Age Of Empires 2 Definitive Edition


سال 1999 بود که یکی از بهترین و تاثیرگذارترین بازیهای سبک استراتژیک برای Windows و MAc منتشر شد. بازی Age Of Empires 2 که توسط Ensemble Studios که یکی از بهترین استودیوهای مایکروسافت بود توانست نظرهای زیادی را به خود جلب کند. حالا بعد از حدود 20 سال همان بازی به صورت کاملا ریمستر و 4K برای Windows منشتر شده. وی جی مگ نیم ساعت از Age Of Empires 2 Definitive Edition را برای شما آماده کرده میتوانید آن را مشاهده کنید.

بازی Age Of Empires 2 Definitive Edition به صورت کاملا HD شه و با کیفیت 4K عرضه شده و تقریبا تمامی قسمتهایی که در نسخه های اصلی و HD Edition این بازی بوده را در خود جای داده. البته با کمی تغییرات. در این بیشتر سعی شده تا تغییرات نسبت به نسخه اصلی توضیح داده شود و تفاوتهای این نسخه از نظر گرافیکی و داستانی با نسخه اصلی را برای شما مطرح کرده ایم.

قابل ذکر است در هنگام ضبط این به دلیل بروز مشکل در اجرای بازی بخشهایی از بازی لود نشده اند و به اشتباه در توضیحات گفته شده که در بازی وجود ندارند. که البته تمامی داستانهای موجود در نسخه اصلی و Dlcها همگی در این بازی نیز گنجانده شده اند.

بازی Age Of Empires 2 Definitive Edition حدود 10 روز پیش منتشر شده و میانگین نمره 81 از 21 نقد نشان از یک بازی استراتژیک نسبتا خوب را دارد. همراه وی جی مگ باشید با نیم ساعت از Age Of Empires 2 Definitive Edition.


در یوتیوب ببینید

در نماشا تماشا کنید

دانلود 1080

دانلود 720

دانلود 360

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت VGMAG

3 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
اشکان

سلام. Age of empires 2 defeenetive edition رو از استور خریدم.
برای اینکه واردش شم و انلاین بازی کنم باید فیلتر شکن بزنم که پینگم میاد روی 300 و خیلی کند میشه بازی انلاین.
چیکار کنم؟ راهی داره؟

محمد جلیلیان

سلام اقا میثم مارو شرمنده کردی 1 ساعت بعد اینکه اینترنت ما وصل شده اومدیم توی سایت دیدم نیم ساعت اپلود کردی
ممنون بابت زحمت هایی که میکشی ممنون بابت نیم ساعت بازی age of empires 2