نیم ساعت

نیم ساعت – Deus Ex Mankind Divided


یکی از بازی هایی که برای اعضای +PSN این ماه یعنی کسانی که عضو Plus هستند رایگان شده است بازی Deus Ex: است. این بازی جذاب یکی از بازی های خوب است که می توانید هم به صورت اکشن و هم به صورت استیلت آن را بازی کنید. این بازی ادامه ای بر نسخه قبلی این بازیست و داستان بازی را ادامه می دهد. هم اکنون این بازی روی شبکه PSN با قیمت 60 دلار به فروش می رسد. تیم وی جی مگ نیم ساعت از گیم پلی این بازی را برای شما بازی کرده است تا با این بازی بیشتر آشنا شوید. همراه وی جی مگ باشید.


دانلود


میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت VGMAG

7 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
.Amirm

بازی چرتیه

Mortezaa

باتشکر از شما برای اماده کردن این ایتم ها. دوستان عزیز واقعا نوع بازی کردنتون یه مقداری توی ذوق میزنه اگه ناراحت نمیشین. درباره داستان بازی هم آدام قبل ها که ما در شماره ی قبلی نمیبینیم، عضو swat بوده. ما از اونجایی ادامه میدیم که رئیس بخش حفاظت شرکت sarif هستید. این شرکت کارش ادغام انسان ها با ماشینه. طی یک حمله ای که به این شرکت میشه آدام تقریبا میمیره ولی شرکت نجاتش میده و دست ها، پاها، چشم، بسیاری از اعضای داخلی و حتی مغزش توسط ماشین ها بهینه سازی شده و جریان شماره ی قبلی تقریبا… Read more »

Amir Khaj

این بازی طراحی محیطش بی نظیره.
به محیط پراگ نرسیدن.
همینطور بهترین لول دیزاین صنعت گیمو داره.
گرافیکم که کم نظیره.
داستانشم که…

Amir Khaj

با دیدن بازی کردنتون روحم ضربه خورد. 😮

Amir Khaj

اصلا جالب نبود.
مخصوصا اینکه بچها اصلا تو باغ نیستن که بازی درمورد چیه…
حتی درست بازیش نمیکنن.
بابا یه نیم ساعت چند نفره رینبو سیکس برین…

Sepehr-Sky

سلام…خیلی عالی بود مثل همیشه…مخصوصا الآن که بازی آنچنانی جدیدی وارد بازار نشده اون دسته از بازی هایی که جذاب اما یه مقدار قدیمی اند رو یه نیم ساعت ازشون برید خوبه….

عرض سپاس و خسته نباشید خدمت آقایان قربانی-طالبیان-محسنی و ذاکری و…..

ایشالا همینقدر با صلابت به پیشرفت ادامه بدید….ما در کنارتون هستیم همیشه :inlove: :inlove: :inlove:

Carlito 7

مثل همیشه عالی بودید :inlove: 😎
فقط یک نکته آقا برای gow برنامه ای ندارید یک برنامه و یا آیتم مخصوص سه نفری بشینید دور هم و از این بازی و تریلرها و خاطرات خودتون از سری بازی و کلا یک برنامه ویژه برای این سری برید عالی میشه
یا تشکر از سایت خوبتون