نیم ساعت

نیم ساعت | Below Gameplay


احتمالا سبک بازی Roguelike به گوش شما خورده است. سبک بازی ای که با شنیدن آن یاد سختی بازی می افتید. حالا همین سبک را در یک بازی با دوربین ایزومتریک Top-Down مخلوط کنید. نتیجه بازی خواهد بود. یک بازی اکشن ادونچر روگ لایک با دوربینی از بالا به پایین. در این ویدئو نیم ساعت از شروع بازی را برای شما آماده کرده ایم و آن را به نمایش گذاشته ایم. همراه وی جی مگ باشید با .

بازی اولین بار در سال 2013 و طی نمایشگاه E3 2013 معرفی شد ولی به دلایلی تا سال 2016 از آن خبری نبود تا اینکه در سال 2016 تایید شد که بازی در حال ساخت است و دو هفته پیش بود که بازی رسما منتشر شد. در این بازی شما نقش کاراکتری را بر عهده دارید که در جزیره ای گیر افتاده و برای بقا باید بجنگد تا از گرسنگی و تشنگی نمیرد و در این راه باید کل جزیره و بالا پایین آن را بگردد.

تیم وی جی مگ نیم ساعت از این بازی را برای شما آماده کرده است تا با محیط این بازی بیشتر آشنا شوید و اگر مایل به تهیه این بازی بودید راحت تر تصمیم گیری کنید. این شما و این نیم ساعت از گیم پیلی بازی Below.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت VGMAG

6 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
محمدجواد

آقا این آیتم عالی بود کلی خندیدیم :)))
فقط قیافه میثم قربانی بعد از اینکه یوهو رفت روی اون تیغ عالی بود. شناخت کاملی هم نسبت به سبک Roguelike پیدا کردم با توضیحاتتون دمتون گرم :rotfl:
ولی گذشته از اینا بنظرم بازی جذابی اومد با اینکه نمراتش خیلی بالا نیست میتونه سرگرم کننده باشه این امتحانا تموم بشه میرم سراغش. مرسی واسه این آیتم

محمدجواد

قشنگ معلوم بود کل خاندان سازنده های بازی رو میخواستی بیاری جلوی چشمشون :rotfl:

ALI SHARIFI

ممنون بابت نیم ساعت
فقط یه سوال داشتم .من بازی گریس رو دانلود کردم و وارد بازی شدم و صفحه بازی بعد از زدن نیو گیم سفید موند و دیگه هیچ اتفاقی نیوفتاد.
خواهش میکنم کمکم کنید پنج بار بازی رو دانلود کردم بیست بارم نصبش کردم ولی نیو گیم میزنم صفحه سفید میمونه.

خیلی ممنون???

یوسف

سلام یعنی قشنگ نابود شدین سر این بازی ??اینهمه تلاش و جلو رفتن با یک اشتباه به فنا میری خخخ