شما اینجا هستید: وی جی مگ > بازی ایرانی > تریلر اپیزود چهارم سری بازی 41148 منتشر شد
اپیزود چهارم بازی 41148
بازی ایرانی موبایل

تریلر اپیزود چهارم سری بازی 41148 منتشر شد

تریلر اپیزود چهارم سری بازی 41148 منتشر شد.اپیزود چهارم و آخرین قسمت از سری بازی ماجراجویی 41148 که آخرین مراحل ساخت خود را برای دستگاه های اندرویدی طی می کند، رده بندی سنی +18 را از بنیاد ملی بازی های رایانه ای دریافت نمود. این بازی در 28 مرداد 95 و با قیمت 30 هزار ریال از طریق مارکت های اندرویدی منتشر خواهد شد.

این سری بازی ساخته مهدی فنایی، بازیساز مستقل بوده که با استقبال گیمرهای ایرانی روبرو گشته است .

توضیح کوتاهی از داستان این اپیزود:

سینا تنتا، مردی که گذشته خود را فراموش کرده و درگیر ماجراهایی مرگبار شده است، سرانجام  به هویت واقعی خود پی می برد. اما این پایان ماجرا نخواهد بود و برای به اتمام رساندن ماموریت خود، با شخصیت هایی جدید، مکان های مخفی و اتفاقات وحشتناک مختلفی روبرو خواهد شد. مسیری همراه با خون و فریب و خشونت در پیش شماست و برای رسیدن به هدف و روشن شدن همه رازها، باید بهای آن را پرداخت کنید!

تریلر اپیزود چهارم سری بازی 41148:

17MB

انتشار تریلر اپیزود چهارم سری بازی 41148 منتشر شد

تریلر اپیزود چهارم سری بازی 41148 منتشر شد
امتیاز شما به این پست

۱ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات